Author Topic: Broadcast technician na RCL kona?no  (Read 4656 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline loki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Broadcast technician na RCL kona?no
« on: 01/February/2016 »
Dobio LOE za broadcasta! 19. Januara imao intervju preko skype-a, sutradan dobio rezultate -  prošao, prekosutra dobio offer letter. U međuvremenu uradio medical u klinici Belmedic. Sad radim vizu i za desetak dana let. Superiška. :run:
Tennis player Vitas Gerulaitis lost 16 times in a row to Jimmy Connors. He then won a game and said, "and let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row."

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #1 on: 01/February/2016 »
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #2 on: 01/February/2016 »
Welcome aboard "Broadcast Express"! :giggle:

Offline loki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #3 on: 02/February/2016 »
Hvala momci. Express indeed. Sad nazad na citanje foruma sta dalje, heh.
Tennis player Vitas Gerulaitis lost 16 times in a row to Jimmy Connors. He then won a game and said, "and let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row."

Offline loki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #4 on: 05/February/2016 »
Ako ima neko naš da je još aktivan u Royalu a radi kao broadcast značilo bi mi da kaže kakvu opremu koriste na Liberty brodu, čim montiraju kako snimaju i tako to. Hvala unapred.
Tennis player Vitas Gerulaitis lost 16 times in a row to Jimmy Connors. He then won a game and said, "and let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row."

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #5 on: 06/February/2016 »
Mene nesto zanima, s kim pasosom si dobio ovaj posao? Vidim da pise srbija, a zabrana je na snazi ma pe zanima...

Offline loki

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #6 on: 08/February/2016 »
Sa srpskim, nista madjarski i slicno. Dobra vest za nase ljude samo se nadam da vise nece biti pametnjakovica koji ce da zagorcaju zivot drugima pa da tuze kompanije i sl.
Tennis player Vitas Gerulaitis lost 16 times in a row to Jimmy Connors. He then won a game and said, "and let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row."

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #7 on: 08/February/2016 »
Pa čoveče to je krucijalna vest ako si se ti sa srpskim pasošem zaposlio na Royal Caribbeanu   :banana: :yahoo: :uzdravlje: ... ja mislim da bi možda trebalo i da otvoriš posebnu temu. Nije mala stvar za ljude iz Srbije da im vrata otvore dve od najvećih kompanija -Royal i Celebrity....
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #8 on: 08/February/2016 »
Malo je rano za euforiju ,sluzbeni stav kompanije je da zabrana jos stoji. A decko je jos kod kuce.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #9 on: 09/February/2016 »
Sa srpskim, nista madjarski i slicno. Dobra vest za nase ljude samo se nadam da vise nece biti pametnjakovica koji ce da zagorcaju zivot drugima pa da tuze kompanije i sl.
Najveca glupost milenijuma da na Royal-u ne primaju ljude iz Srbije, BiH, Makedonije... zbog tuzbi, a koga su tuzili Australijanci ili Nemici posto i njih ne primaju i monoge druge.
Prost primer tuzite kompaniju za povredu na pregledu se dokaze da ste zdravi vi snosite troskove tuzbe, ako kazete da ste polomilu rebro, a na simku nem nicega samo ste sebe zakopli i moracete da platite troskove.
Tako da bi zamolio one koje mlate gluposti i nagadjau razloge zasto ova kompanija ne prima ove ili one to jedino Management kompanije zna i ne moraju nikome da se pravdaju.
Jedino ostavlja prostor da se nagadja i da se naprave iskrivljene istine...

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #10 on: 10/February/2016 »
Mene zanima sastav ( nacionalnost)  dining room i bar timova na Royal brodovima ? Tko tu prevladava sada kada je uvedena ova zabrana ? Kojem su se trzistu sada okrenuli? Tko su new hirei?

Ja isto mislim da razlozi zabrane ne mogu biti neke tuzbe, to mi je bezveze , iako razlozi mogu biti jos bezvezniji kao npr. na Disneyu ( po pricama veterana) je Makedoncima zabranjeno raditi jer su se neka dva tri Makedonca pobila i polomila neka stakla u shopovima , i navodno je njima zabranjeno zaposljavanje na Disney brodovima za vijeke vjekova.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #12 on: 10/February/2016 »

Ja isto mislim da razlozi zabrane ne mogu biti neke tuzbe, to mi je bezveze , iako razlozi mogu biti jos bezvezniji kao npr. na Disneyu ( po pricama veterana) je Makedoncima zabranjeno raditi jer su se neka dva tri Makedonca pobila i polomila neka stakla u shopovima , i navodno je njima zabranjeno zaposljavanje na Disney brodovima za vijeke vjekova.
Na Royal-u se jedan filipinac posle crew party-a na kids pool-u 2010 osetio slobodnim i urinirao na deck 10 prolazeci kroz guest area ili ti slucaj camuge sa Trinidada koji je pijan lupao gostima u 4:30 na vratima kabina prolazeci iz crew bara kroz deck 2 posto su u to vreme bile zatovren watertight doors i moara se kroz guest area-u. Iskreno ima nebrojano slucajeva neprihvatljivh reakcija svi nacija. Mogli bi cak i da pokrenmo temu uticaj akohola i opijata na crew i staff i reakcije i posledice bilo bi zanimljivo ako nista drugo :pilot:

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #13 on: 10/February/2016 »
Na Royal-u se jedan filipinac posle crew party-a na kids pool-u 2010 osetio slobodnim i urinirao na deck 10 prolazeci kroz guest area ili ti slucaj camuge sa Trinidada koji je pijan lupao gostima u 4:30 na vratima kabina prolazeci iz crew bara kroz deck 2 posto su u to vreme bile zatovren watertight doors i moara se kroz guest area-u. Iskreno ima nebrojano slucajeva neprihvatljivh reakcija svi nacija. Mogli bi cak i da pokrenmo temu uticaj akohola i opijata na crew i staff i reakcije i posledice bilo bi zanimljivo ako nista drugo :pilot:

Disney je drugaciji, znas li sto je crew party ? To ti je max 2 pica, nema ti treceg. Ako napuses preko 0,04 letis kuci sutra ujutro gdje god se brod nalazi, pa makar bio i sea day  :giggle:

Na Disney Magicu su zadnjih 5 new hirea bili : cura iz Svedske, cura iz Nizozemske,cura iz Poljske, momak is Spanjolske i momak iz Francuske, svi redom asst waiteri ( asst da se Sef ne ljuti :) ). Uglavnom potraznja za Disney kompanijom je velika i naravno da oni mogu birat koje ce nacije zaposljavat, tj. koje nece. U dva moja dva ugovora nisam cuo za nikakav incident na brodu, pogotovo u crew baru i medu posadom. Par njih je dobilo otkaz zbog alkohola i to je sve sto ja znam, a i nedavno je jedan Englez head waiter sto vec tocno 10 godina radi za Disney, u Nassauu zakasnio na brod pola sata, brod otplovio bez njega, dobio je odma otkaz i direkt iz Nassaua odletio doma. Ljudi ne shvacaju sto je Disney, pa samo da ti recem da je nedavno na 3 sata ubitacno dosadnom safety treningu samnom bio staff kapetan, alooooo. A na crew drillu na mojoj assembley stanici je F&B manager, nikad zakasnio nije, mora se pojavit, nema tu cile mile  :giggle:

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #14 on: 10/February/2016 »
Disney je drugaciji, znas li sto je crew party ? To ti je max 2 pica, nema ti treceg. Ako napuses preko 0,04 letis kuci sutra ujutro gdje god se brod nalazi, pa makar bio i sea day  :giggle:

Royal pravi drugacije party alkohol neogranicen neki ove party obicno zovu " da vidimo ko ide sutra kuci" obicno su ili na open deck-u ili u diskoteci. Na Royalu je moglo da budes pijan ko letva ali ako dolazis na posao na vreme i odradjus svoje duznosti nema porblema.
A cuveni random test nikad nije random uvek je ciljan.  :uzdravlje: