Author Topic: Broadcast technician na RCL kona?no  (Read 4658 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Broadcast technician na RCL kona?no
« Reply #15 on: 12/February/2016 »
Disney je drugaciji, znas li sto je crew party ? To ti je max 2 pica, nema ti treceg. Ako napuses preko 0,04 letis kuci sutra ujutro gdje god se brod nalazi, pa makar bio i sea day  :giggle:

Na Disney Magicu su zadnjih 5 new hirea bili : cura iz Svedske, cura iz Nizozemske,cura iz Poljske, momak is Spanjolske i momak iz Francuske, svi redom asst waiteri ( asst da se Sef ne ljuti :) ). Uglavnom potraznja za Disney kompanijom je velika i naravno da oni mogu birat koje ce nacije zaposljavat, tj. koje nece. U dva moja dva ugovora nisam cuo za nikakav incident na brodu, pogotovo u crew baru i medu posadom. Par njih je dobilo otkaz zbog alkohola i to je sve sto ja znam, a i nedavno je jedan Englez head waiter sto vec tocno 10 godina radi za Disney, u Nassauu zakasnio na brod pola sata, brod otplovio bez njega, dobio je odma otkaz i direkt iz Nassaua odletio doma. Ljudi ne shvacaju sto je Disney, pa samo da ti recem da je nedavno na 3 sata ubitacno dosadnom safety treningu samnom bio staff kapetan, alooooo. A na crew drillu na mojoj assembley stanici je F&B manager, nikad zakasnio nije, mora se pojavit, nema tu cile mile  :giggle:

pa j*** onda sve pare svijeta, ako je tako ko sto pricas, nikad nebi ni pokuso radit tu. 6 mjeseci je prevelik komad zivota, da bi trpio neku vojnicku disciplinu i nema para koje mi mogu vratit to, ako se patim