Author Topic: Zna li netko pitanja za intervju, Guest services officer, RCCL?  (Read 3184 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Pozdrav svima,

molim ljude koji imaju iskustva sa Guest Services Officer pozicijom na Royalu da podijele sa nama, sjećate li se nekih pitanja s intervjua možda? Bliska mi je osoba dobila poziv za intervju pa ćemo je pripremiti što je bolje moguće...

Hvala puno i srdačan pozdrav svima   :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
kako napreduje tvoja prijava za sports?

"It always seems impossible until it's done"

Offline Mixtery

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav,

Konkurisao sam prije skoro mjesec dana za Guest Services Officer i juce sam dobio info od agencije da mi je intervju sa Royal Caribbeanom
zakazan za sjutra. Zbog kratkog vremenskog okvira i ja se trenutno jos uvjek informisem oko samog intervjua i pitanja a sjutra cu svakako nakon intervjua okaciti i pitanja koja budem popamtio. Prvi put se prijavljujem za rad na brodu tako da mi je sve novo. Drzite fige!  :airquotes:

Offline Mixtery

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav svima!

Evo javljam se jos 1 put u nadi da ce neko vidjeti post i pomoci dodatno oko pitanja za intervju za Guest Services Officer za RCCL jer od prije 3 dana kada su mi iz agencije rekli da cu imati intervju nije bilo nikakvog odgovora. Cekao sam cijeli dan pored comp-a i telefona i nista jos uvjek.
Ako do sjutra ne jave saljem agenciji mejl i cekam dalje informacije.


Offline Matijas

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
pitanja su ti tipa: zašto se prijavljuješ baš za tu poziciju. Dali si ikad radio nešto slično, opis posla GSO-a, šta misliš da je najbitnije između kolega na front desku (komunikacija i timski rad), kako se nosiš sa stresnim situacijama, dali ti smeta šta ćeš raditi sa različitim nacionalnostima i slično.. samo se cerekaj, nek vide da si pozitivna osoba, reci da voliš ugostiteljstvo i da ti je customer service na prvom mjestu i prošao si. sretno  :)

Offline Mixtery

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Matijas hvala ti na odgovoru, svaka rijec ohrabrenja znaci jer kako mi je u prici sa brodom sve novo tako je i sa ovim fenomenalnim forumom. Dane provodim informisuci se iskljucivo odje i kroz price i iskustva drugih pomoraca, a mislim da mi je ovo vec 5 noc koju provodim citajuci price veterana  +U+ I eto danas sam dobio potvrdu, intervju zakazan za sjutra :) Samopouzdanja ne manjka i kad budem znao da je intervju uspjesno zavrsen eto mene opet  ;D 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Bit ce to sve u redu, nije tezak intervju - drzimo ti palceve! Kad prodes ovaj razgovor, reci ce ti da moras imati jos jedan sa menadzerom ali uglavnom ne znaju za koliko vremena. Svakako javljaj kako sve bude proslo i sretno :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline Matijas

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Samo opušteno, nema razloga za paniku.. Ulazis na dobru poziciju i na dobru kompaniju za početak. Bit će ti odlično ;)