Author Topic: Kako dalje?  (Read 2238 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rukometas

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Kako dalje?
« on: 04/February/2016 »
Pozdrav svima. Nesto vise o svom iskustvu sa interview-a cu napisati u drugom posttu. Danas sam u 11h imao interview i javljeno mi je da sam prosao za assistant waiter za RCCL. Sta trebam dalje, iz EP su mi javili da moram tamo na stranici RCCL popunjavati sve sto mi je zadano. Da li to treba znaciti da krecem na preglede i zahtjeve za vizu, police background i ostalo? Ili moram sacekati da mi se za to javi? Sad sam malo pogubljen i euforican jer je napokon sve proslo i dobio sam posao , paa sam malo blokirao. Ako mi neko moze pomoc sta dalje bio bih mu/joj zahvalan. Hvala na strpljenju i paznji!! :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako dalje?
« Reply #1 on: 04/February/2016 »
Cestitam ali smanji euforiju. Dobio si posao ali ces se naraditi kao nikad prije I nikad kasnije u zivotu.
Pitanje sta dalje prepustam drugima.  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rukometas

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Kako dalje?
« Reply #2 on: 04/February/2016 »
Hvala shefee.  Rada se ne bojim. Sto me ne ubi to me ne ubi to me ojaca, jbg naviko sam. Pitanja sa interview-a cu napisati veceras ili sutra da mogu znati drugi za ubuduce, trajao je oko 15tak min sa P.Debris. Sada me samo zanima sta bi trebao dalje jer otvaram na stranici za sign i ostale stvari i otvara mi se puno toga od viza i lijecnickog do kad sam dostupan za polazak te sve o putovnici(koju moram napraviti s obzirom da mi istice za 2mj).