Author Topic: RCCL - Ass.Waiter - Skype INTERVIEW  (Read 2106 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rukometas

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
RCCL - Ass.Waiter - Skype INTERVIEW
« on: 05/February/2016 »
Evo da ja napisem svoje iskustvo. Interview je kasnio meni 45min ali se gdja. P.Debris ispircala jer sam ju cekao naravno toliko dugo a prije mene je ispitala jos dvojcu.

Dakle sve u svemu bilo je super, nista pretjerano. Nikakvo nabrajanje hrana i sl. Prvo smo razgovarali malo o meni i mome gradu(gdje se nalazi, kako je preko ljeta itd). S obzirom da imam dovjno drzavljanstvo hrvatske i makedonije i za to me pitala , ali naravno dokumente imam samo hrvatske.

Nakon toga pitala me nesto o svom mjestu gdje radim, da joj opisem te kakav nam je menu. Pa smo malo pricali o tome kako mi nemamo internacionalni menu i da nije neka filozofija nauciti na brodu nove stvari itd. Iza toga pitala me sta joj ja nudim/pitam kad bi ona narucila biftek- odgovor je ubiti samo da treba se pitati kako zeli da joj bude pecen.
Sljedece sto me pitala je bilo ono sa HOST , standard dolazi ona sa cetvero ljudi (2 zene, 2 muskarca)  ona naruci vino i onda sta dalje.
Koje vrste/marke vina sluzite u restoranu- ja reko Merlot i C.Suvignon.
Te zadnje pitanje je bilo o FOOD ALERGIES , dakle nauciti osim glutena, seafood, diry, nutts....Nikakva opisivanje alergija osim glutena znati sta je, ovo ostalo nabrajati samo. Bitno je znati da ste samo upuceni u to.
 
Dakle sve u svemu 15tak min mi je trajao interview, iza ceg sam je ja resetao pitanjima cisto da me prestane ispitivati ona haha, nakon toga sam ju pitao kad cu saznati jesam li dobio ili ne posao. Ona se nasmijala i rekla je kroz sat dva da ce mi ona poslati mail. I eto nije proslo ni 10minuta meni stize mail Royala da sam primljen u njihov tim , odnosno da sam dobio posao.

I eto sad ko tele cekam da mi se iz agenccije jave da vidim sta dalje , jer pojma nemam.

P.S. Tremu sam imao , al kad krenete pricati samo se smijte i nista drugo, mozda cak nisam nesto dobro joj rekao al sam se stalno smijao sta god bi rekla ili pitala. Vrlo jednostvano kao sto je kolega jedan mi rekao  ako im se svidis-prolazis, ako im se ne svidis-ne prolazis makar sve znao. Jer oni znaju da vecina od nas nije radilo na internacionalnom nivou i meniu i da se sve tamo da nauciti.

al eto napokon sam to prosao  hhhhh  :run: :plovim: :embarrased: :yahoo:


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: RCCL - Ass.Waiter - Skype INTERVIEW
« Reply #1 on: 05/February/2016 »
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)