Author Topic: Opis posla butlera na kruzeru ?  (Read 8530 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Opis posla butlera na kruzeru ?
« Reply #15 on: 08/February/2016 »
Udave, cujes ti ovo? Imas li tecaj iz glanjcanja cipela?  :giggle:
Nemam, nadam se da ce mi ga firma platit, da ga necu ja morat placat  :facepalm:

Hvala svima na misljenjima i informacijama, mislim da sam dosta toga povezao. Sto se. tice tipa  mislim da ga mogu zaboravit jer Kinezi iz Amerike mi ga nikad nisu ostavili, kamoli ce ga ostavljat Kinezi iz Kine   :nono:

Offline blondy987

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Opis posla butlera na kruzeru ?
« Reply #16 on: 09/February/2016 »
Ceo dan si dostupan gostima

Ovo treba uzeti u obzir, po meni, presudno!

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Opis posla butlera na kruzeru ?
« Reply #17 on: 09/February/2016 »
Nisam u potpunosti siguran,pa ne mogu da tvrdim,imaju batleri neku pauzu,ali mislim da bas i ne mogu cesto da idu napolje i da bleje....Mislim da imaju neku pauzu u trajanju od oko 3 sata,ali retko da sam ikoga video da ide napolje,zato me malo buni koliku oni imaju pauzu....

Ali vidi ovo......Asistenti sobara su radili,ajmo da uzmemo neki prosek 06-13h i od 17-21h plus ako te zakaci stand by koji je svaka 3-4 dana,onda ti je pauza izmedju jutarnje i popodnevne smene 2sata......Plus lugagge,plus embarkation..A plata plafon 2000 usd......

A plata batlerima ide i oko 5000 usd.....Jesu na raspolaganju stalno(ajmo tako da kazemo,ali ver imaju bar 2 sata pauzu,po zakonu moraju imati)i imaju manju tj kracu pauzu od ostatka hkp,ali brat bratu plata je woooowww.........

Rade manje i od konobara i od njihovih asistenata i od cab stw i njihovih asistenata a mlate pare zlo i naopako.......To je po meni najbitnije.....