Author Topic: Apollo Ship Chandlers  (Read 2132 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Maki187

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Apollo Ship Chandlers
« on: 13/February/2016 »
Pozdrav,

Da li ima neko nekih detalja o njima ?
Zvali su me iz Employment Power-a na intervju, no ne mogu bas da nadjem neke posebne detalje o njima, a i iz agencije mi greskom izgleda nisu poslali na mail bilo kakve detalje, vec sam za intervju saznao preko mobilnog.

Offline ina988

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • Tough times don't last ; Tough people do !
    • View Profile
Re: Apollo Ship Chandlers
« Reply #1 on: 13/February/2016 »
Pa ti to ovi Apollo recrutiraju za Oceaniu i Reagent brodove. Sad je 17og,18,19 intervju u BG mislim.
To su dobre kompanije koji imaju malo brodova, luxury su i all included. Nemaju stalno intervjua, tako  da ja bi iskoristila priliku i otisla na intervju, nemas sta da izgubis. Znam i da dobro placaju. Ugovoor je 6mes sa 2 vacation.

Offline Maki187

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Apollo Ship Chandlers
« Reply #2 on: 14/February/2016 »
Hvala na informacijama, naravno, iskoristicu priliku, a sta vise na 25 min od mene se odrzava intervju u hotelu, tako da me bas nista ne kosta da odem i da probam.
Ne znam jedino zbog mog engleskog kako ce proci, jer mi je gramatika uzas, ovako razumem, svaki dan sa sefovima kuhinje na sadasnjem poslu pricam na engleskom, ali gramatika je druga prica.
Jel za kuhinju nije mnogo bitna gramatika ?

Offline Maki187

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Apollo Ship Chandlers
« Reply #3 on: 17/February/2016 »
Cisto da Vas obavestim, dobio sam posao kao kuvar na Thomson Cruises (za 1000 $), oni saradjuju sa apollo group.
Interesuje me samo jedna stvar, zaboravio sam da pitam na intervjuu, a to je da li kuvari imaju neku vrstu baksisa ?
Jer citao sam ranije da svo osoblje ima baksis koj se ravnomerno deli.