Author Topic: STCW95, cene su i po 500+ evra, ima li to negde sta jeftinije ?  (Read 12329 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Ja iz iskustva ne mogu da se slozim sa Electricianom. STCW od 1000+ usd mi nije prihvacen na MSCu a ovaj od 250 usd jeste :)

Offline Matijas

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
to su sve skupa 3 papira, a ako ti je netko to uvali kao 6 papira kako si ti napisao te ljepo zaj***.
I opet sva tri kostaju zajedno manje od 6000 kuna koliko si napisao. D2 je najskuplji od njih i kosta cca 2000 kuna, najjeftiniji je Security, orprilike 900 kuna.

Zadnjih 10tak godina je otvoreno svih raznih ucilista za pomorce vise nego ikad i uz pomoc googla se stvarno daju naci ok cijene i kod nas. uz to pomorske svjedodzbe izdane u Hr su cijenjene u svijetu.


Samo prenašam šta mi je rečeno na pomorskom u Rijeci.. 3 papira su. Koštaju 2800kn, 1440kn i 720kn + 210kn taksenih marki + ispiti u vrijednosti 240kn, 330kn i195kn. Da barem nisam u pravu, ali tako je :) Nije da prštim od želje da idem u Mađarsku :)

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Ja iz iskustva ne mogu da se slozim sa Electricianom. STCW od 1000+ usd mi nije prihvacen na MSCu a ovaj od 250 usd jeste :)

Ja nisam rekao najskuplji, nego HR brevet nigdje nije odbijen.

Samo prenašam šta mi je rečeno na pomorskom u Rijeci.. 3 papira su. Koštaju 2800kn, 1440kn i 720kn + 210kn taksenih marki + ispiti u vrijednosti 240kn, 330kn i195kn. Da barem nisam u pravu, ali tako je :) Nije da prštim od želje da idem u Mađarsku :)


E pa onda probaj jos nazvat ostala ucilista u Ri jer su jeftinija obicno od pomorskog fakulteta. I cak mozda imaju cesce predavanja.
 

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
dobar dan ljudi. imam par pitanja :

dal Viking Ocean i dalje priznaje STCW od Poseidon-a iz Budimpešte ?

osim novca i slike za dokumente, treba još nešto ponjet za predavanje ?

u koliko sati to završava zadnji dan, da znam organizirat put ?

hvala  :uzdravlje:
scared man cant win !

Offline stz

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
dobar dan ljudi. imam par pitanja :

dal Viking Ocean i dalje priznaje STCW od Poseidon-a iz Budimpešte ?

osim novca i slike za dokumente, treba još nešto ponjet za predavanje ?

u koliko sati to završava zadnji dan, da znam organizirat put ?

hvala  :uzdravlje:
Vazi za Viking,ja sam radio prošli mesec u Budimpešti,samo sa onim osnovnim paketom za 420€ moraš dodati i Crowd management,on ti jos 100€ gore,ne treba ti nista sem slika,treći dan predavanje ti završava oko pola 12.



Sent from my iPad using Tapatalk

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
Vazi za Viking,ja sam radio prošli mesec u Budimpešti,samo sa onim osnovnim paketom za 420€ moraš dodati i Crowd management,on ti jos 100€ gore,ne treba ti nista sem slika,treći dan predavanje ti završava oko pola 12.



Sent from my iPad using Tapatalk

hvala puno na informaciji

520 eur ? skoro pa povoljno :D
scared man cant win !

Online cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Dugo nisa, bio aktivan iz razloga sto sam se posle 6 ugovora povukao iz morskih voda ali eto zbog sve losije situacije u zemlji resih da se  vratim na okean, igrom slucaja zbog donrog cv-ja i 6 ugovora iza sebe u bar dept dobio sam posao u kompaniji GCCL na brodu M/V Corinthian. Razlika izmedju princessa i njih je sto ovi zahtevaju neke sertifikate, posto je ukrcaj uskoro nemam vremena da zavrsavam trening pa mi je agencija poslala kontakt osobu za online sredjivanje i sertifikati su priznati od strane GCCL-a. Agencija je iz Bugarske, bilo je vec reci o njoj. Napominjem da ovo nije nikakva reklama, jednostavno tu smo da pomognemo a i mene zanima sta mislite o ovome?

To proceed with the certificate we need:
 
-  the scan of international passport(only good quality copy must be sent)
- passport-size photo (good quality as this photo will be placed on the certificate)
- full name, address, postal code and mobile number of the the person who will receive the certificate.As we send the hard copy of the certificate by courrier service, please make sure you sent the details of the person who will be able to receive.
 
The costs:
 
Fee for certificate:
- Basic Safety training  100 EUR
- crowd and crisis management 85 EUR
- Security training certificate 85 EUR
Fee for courrier delivery: 40 EUR
Total price to receive: 310 EUR (370 $)
 
The costs must be transferred via Money Gram or Western Union systems. Comission for bank transfer must be paid by sender so that we could receive the full amount mentioned.Registration for the course is arranged after all the documents and bank transfer code received.
In general, it takes up to 2 days strarting from registration date for the certificate to be issued and the period of hard copy delivery depends on courrier service, country and is specified when sending. In case of public holidays can be delays so issue days must be negotiated and agreed prior to registration.
 
The details are below

Name: Oksana
Surname: Cherkeziia
Patronymic/middle name: Igorivna
Country: Ukraine
Tel number:
+38067 267 82 16
Why Always Me?

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Dugo nisa, bio aktivan iz razloga sto sam se posle 6 ugovora povukao iz morskih voda ali eto zbog sve losije situacije u zemlji resih da se  vratim na okean, igrom slucaja zbog donrog cv-ja i 6 ugovora iza sebe u bar dept dobio sam posao u kompaniji GCCL na brodu M/V Corinthian. Razlika izmedju princessa i njih je sto ovi zahtevaju neke sertifikate, posto je ukrcaj uskoro nemam vremena da zavrsavam trening pa mi je agencija poslala kontakt osobu za online sredjivanje i sertifikati su priznati od strane GCCL-a. Agencija je iz Bugarske, bilo je vec reci o njoj. Napominjem da ovo nije nikakva reklama, jednostavno tu smo da pomognemo a i mene zanima sta mislite o ovome?

To proceed with the certificate we need:
 
-  the scan of international passport(only good quality copy must be sent)
- passport-size photo (good quality as this photo will be placed on the certificate)
- full name, address, postal code and mobile number of the the person who will receive the certificate.As we send the hard copy of the certificate by courrier service, please make sure you sent the details of the person who will be able to receive.
 
The costs:
 
Fee for certificate:
- Basic Safety training  100 EUR
- crowd and crisis management 85 EUR
- Security training certificate 85 EUR
Fee for courrier delivery: 40 EUR
Total price to receive: 310 EUR (370 $)
 
The costs must be transferred via Money Gram or Western Union systems. Comission for bank transfer must be paid by sender so that we could receive the full amount mentioned.Registration for the course is arranged after all the documents and bank transfer code received.
In general, it takes up to 2 days strarting from registration date for the certificate to be issued and the period of hard copy delivery depends on courrier service, country and is specified when sending. In case of public holidays can be delays so issue days must be negotiated and agreed prior to registration.
 
The details are below

Name: Oksana
Surname: Cherkeziia
Patronymic/middle name: Igorivna
Country: Ukraine
Tel number:
+38067 267 82 16

Koja je to agenicja?Pretrazio sam sve.Za neku agenciju u Panami traze 820$..i kod nas u okolini sam sve nasao za najmanje 600$.