Author Topic: Re: Ja i djevojka na istom brodu?  (Read 1765 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« on: 15/February/2016 »
na li nek kakvi su na msc po pitanju parova?

Da li i kod njih pstoji opcija kao kod carnivala da se spoji id makar i sami placali kartu za premestaj?

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #1 on: 15/February/2016 »
ne razumijem tvoje pitanje .... pravopis ti je u banani ...   :pop1:

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #2 on: 15/February/2016 »
Thank you, that was very helpful  +U+

Nije pravopis  nego tastatura na touch screenu.

pitanje je prosto:

"Zna li neko kakvi su na msc po pitanju parova?

Da li i kod njih postoji opcija kao kod carnivala da se spoji id makar i sami placali kartu za premestaj?"



Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #3 on: 16/February/2016 »
Thank you, that was very helpful  +U+

:D

ne razumijem tvoje pitanje .... pravopis ti je u banani ...   :pop1:

lik ima 8 postova, a jedan od njih je ovaj didakticke prirode. jeni njemu ni bitno da pomogne ili odgovori, nego: "vidi mene, znam pravopis, vidi mene, otkrio gresku, koji sam ja meni kralj..."
 

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #4 on: 16/February/2016 »
Pravopis je važan, ko će trkeljati sa polu-tastature ide van sa foruma, hvala na ponudi ali ne trebaju mi takvi.  :rtfm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #5 on: 16/February/2016 »
:D

lik ima 8 postova, a jedan od njih je ovaj didakticke prirode. jeni njemu ni bitno da pomogne ili odgovori, nego: "vidi mene, znam pravopis, vidi mene, otkrio gresku, koji sam ja meni kralj..."
 

Da imam 8 postova, što ništa ne dokazuje... A kad već pišeš nešto po forumu pa pogledaj šta pišeš a u drugom slučaju uvijek imaš modify opciju .... A koliko vidim i ti si neki nepismeni dečkić .... "jeni njemu" ... ???? wtf... "koji sam ja meni kralj".... 210 postova imaš a još nisi naučio pisati pravilno... Šta reći, koju posluku porati ....  oT .. Ali vratimo se mi temi....

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #6 on: 17/February/2016 »
smijesno. ti si brate nepismen, a trudis se da izgledas pismen. jadno je ovo:

Da imam 8 postova, što ništa ne dokazuje... A kad već pišeš nešto po forumu pa pogledaj šta pišeš a u drugom slučaju uvijek imaš modify opciju .... A koliko vidim i ti si neki nepismeni dečkić .... "jeni njemu" ... ???? wtf... "koji sam ja meni kralj".... 210 postova imaš a još nisi naučio pisati pravilno... Šta reći, koju posluku porati ....  oT .. Ali vratimo se mi temi....

jel ovo pismeno? jel se ovako interpunkcijski koriste? zarezi pogotovo, promasaj totalni. da ne spominjemo wtf-ove i oT-ove.. svaka recenica ima svojih greski. i zoves na povratak temi, a lika naruzi za pravopis. ti prvi skreno temu na pravopis. ko ne mozes procitat... ja se nadam da me razumijes sad. isti nam je stil. ja mislim da ja i ti isto pisemo. ko djeca iz prvog razreda. samo sto se ti trudis...

na li nek kakvi su na msc po pitanju parova?

Da li i kod njih pstoji opcija kao kod carnivala da se spoji id makar i sami placali kartu za premestaj?

ako ovo nisi razumio, ja ne znam... mogo si presutit, mogo si odgovorit. vidis da pise msc, parovi, kakvi su.. povezi malo je*em mu misa.

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #7 on: 17/February/2016 »
smijesno. ti si brate nepismen, a trudis se da izgledas pismen. jadno je ovo:

jel ovo pismeno? jel se ovako interpunkcijski koriste? zarezi pogotovo, promasaj totalni. da ne spominjemo wtf-ove i oT-ove.. svaka recenica ima svojih greski. i zoves na povratak temi, a lika naruzi za pravopis. ti prvi skreno temu na pravopis. ko ne mozes procitat... ja se nadam da me razumijes sad. isti nam je stil. ja mislim da ja i ti isto pisemo. ko djeca iz prvog razreda. samo sto se ti trudis...

ako ovo nisi razumio, ja ne znam... mogo si presutit, mogo si odgovorit. vidis da pise msc, parovi, kakvi su.. povezi malo je*em mu misa.

tuga brate tuga ... mogu ja povezivati ali ako čovjek ne može jednu rečenicu pravilno napisati .... gledaj šta pišeš ...modify..  oT oT oT

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ja i djevojka na istom brodu?
« Reply #8 on: 18/February/2016 »
ja sam ti samo pokuso rec da ti ocito nisi kompetentan da ispravljas pravopis tudji. nisam ni ja, al nisi ni ti brate. to se vidi. moglo je ovo proc i bez tvog neumjesnog i uvrjedljivog komentara, upucenog momku koji ima konkretno pitanje. hocu da kazem da nisi ni pokuso da mu odgovoris, nego si se samo narugo njegovom je****m pravopisu