Author Topic: jel ima na brodovima da se kupe ulosci?  (Read 2958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mixie

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
jel ima na brodovima da se kupe ulosci?
« on: 19/February/2016 »
Mozda je mnogo glupo pitanje, ali jel ima na brodovima da se kupe ulosci. o.O

izvinjavam se na pitanju, ali jeste briga :D

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Pitanje
« Reply #1 on: 19/February/2016 »
Ima  :giggle:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: jel ima na brodovima da se kupe ulosci?
« Reply #2 on: 20/February/2016 »
Svrha naziva posta nije u tome da čitatelji saznaju kakve je prirode post, pitanje, odgovor,  izjava, tvrdnja, postulat, referat i slično, nego da saznaju o čemu se radi bez da moraju kliknuti da bi saznali.

 :busy: :busy: :busy:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline blondy987

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: jel ima na brodovima da se kupe ulosci?
« Reply #3 on: 20/February/2016 »
Sefe, promeni ime u profesor Sef  :D

Ulozaka ima, ako mislimo na iste uloske ( ja mislim na zenske, a ne one za cipele ), ali obicno ima jedna vrsta, veliki kao pelene, i to ne ona koju vecina nasih devojaka koristi.  :rolleyes: Uloske ces kupovati u luci, a ponesi za prvi mesec da imas.

Offline sfinga

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: jel ima na brodovima da se kupe ulosci?
« Reply #4 on: 20/February/2016 »
nadjoh na jednoj temi sef je okacio walmart link, memorisala sam, pa sad danima cackam sta sve tamo ima i sta nema...valja memorisati sajt

evo za uloske
http://www.walmart.com/search/?query=pads&typeahead=pads
ovo ako pricamo o usa

ako plovis oko evrope brige nemas ima svuda ulozaka istio veliki izbor ko i kod nas

za ostale kontinente ne znam

ps: nije glupo pitanje uopste, jer ako mislis da nema, ne pitas, to bi znacilo nosenje 6-8 pakovanja, sto bi zauzelo pola torbe  :pad:

Offline blondy987

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: jel ima na brodovima da se kupe ulosci?
« Reply #5 on: 21/February/2016 »
Drage zene,  :nokti: ne cackajte po netu, ne brinite, necete oskudevati ni u cemu! U zavisnosti od luka mozete i kupovati. Ako ste recimo u Majamiju, Walmart necete ni videti, osim ako ne platite taksi da vas vozi i vozi, a zasto bi to radile kada u centru grada ( gde povratna " karta " taksiste kosta 5$ ) imate CVS i Walgreens i imate sve sto zelite od igle do lokomotive ( i bar jedno 20 brendova ulozaka, ceo jedan red je posvecen uloscima ). Iskreno, ja sam u Walmart videla samo na Aljasci, i u Meksiku ako me secanje ne vara ( Puerto Vallarta ), a obisla sam celu istocnu i zapadnu obalu, ukljucujuci i Kanadu. Ponesite sve sto vam treba od kozmetike samo za prvih mesec dana, posle cete sve deliti kada budete odlazile kuci. Ja uvek razdelim sve pred kraj ugovora, ostavim samo neke preparate za kosu kojih nema kod nas. Jos jedna stvar sto se ulozaka tice, imaju Always, imaju one njihove Tampax i jos 20 000 000 drugih. Da nismo tako komplikovane trebalo bi nas izmisliti  :D

Offline sfinga

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: jel ima na brodovima da se kupe ulosci?
« Reply #6 on: 21/February/2016 »
walmart je samo kao primer da prosto u zemlji postoji svasta....slikovito sta sve moze da se nadje
a normalno da ces uci u najblizu radnju i naci slicno ili isto...
uopstalom kao i ovde....mozes da udjes u sajt da vidis sta nudi lili, stvoris neku okvirnu sliku sta to ima na trzistu ovde.... a mozes to isto da kupis i u radnji na cosku