Author Topic: Medical za Carnival u Splitu Poliklinika Analiza  (Read 2905 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rade-st

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Zdravo ljudi,
Ima li na forumu slučajno nekog tko je radio medical za Carnival u poliklinici Analiza u splitu nedavno i ako da, je li sve bilo ok prilikom ukrcaja?
Naime, na listi odobrenih doktora za Carnival stoji da liječničke tamo radi Dr. Budimir, koji je od nedavno u penziji, a kako mi je na ovom vacationu trebalo da obnovim medical zvao sam polikliniku i oni su me uvjeravali da oni imaju licencu, nevezano za doktora koji je u njih radio.
I tako sam i učinio, obavio sve u njih i pregleda me drugi doktor, dr. Ribičić, kažu mi sve 5 liječnički super,vidimo se za 2 godine opet, dok nisam upitao jednog prijatelja, koji također mora obnoviti medical o tom i on pošalje mail na crewassistance (u mom slučaju su mi rekli da će mi se javiti netko iz medical teama, što se nije desilo) i tako ih upita kako je Budimir u penziji jel sada Analiza još ok za liječničke, oni mu odgovore kako liječničke može napraviti samo u doktora čija su imena napisana na listi, tako da sam sada zbunjen jel moj medical valid ili ne...
Ako ima ikog da je nedavno napravio medical u Analize, otkako je Budimir u penziji, molim da se javi jel sve bilo ok, da znam ako ne valja odem u drugog još dok imam vremena.
Unaprijed zahvaljujem

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Medical za Carnival u Splitu Poliklinika Analiza
« Reply #1 on: 24/February/2016 »
Ja san bas danas nazvala dr. Budimira i šokirala se kad je reka da ne radi više. Tako da san nazvala Batarela u Zg-u i odma se naručila. Iskreno, ne znan sta da ti kažen. Ja se nisan ni sitila zvat Analizu jer je isključivo Budimir naveden kao ovlašteni doktor. Tako da sama ne znan oće li ti to vridit :/

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Medical za Carnival u Splitu Poliklinika Analiza
« Reply #2 on: 26/February/2016 »
Dali je netko išao na pregled u Split za Royal Caribbean? Oni su po spisku ovlašteni, samo mi je agentica iz Ep-a rekla da su po efikasnosti tako-tako (nisam znao što to znači)? Vrijedi li u Splitu taj pregled išta u smislu prolaznosti kod kompanije?

Offline rade-st

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Medical za Carnival u Splitu Poliklinika Analiza
« Reply #3 on: 26/February/2016 »
U Splitu za Carnivalov medical sada je ovlaštena i dr. Wagner Hrv. Ratne Mornarice 1. nasuprot Splitova igrališta.
Inače u Analize se ne bi tribalo radit medical za Carnival, jer dr. Budimir više ne radi. To su meni odgovorili iz officea.

Hello,
 
Your medical needs to be completed by an approved doctor and approved facility on the attached list. If the doctor is retired you need to go to a different approved facility with an approved doctor.
 
Thank you,