Author Topic: triban li ponovno radit lije?ni?ki za matrikulu ili samo lije?ni?ki za kompaniju?  (Read 2093 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Upravo san se narucila na pregled (inače dr Budimir u Splitu više ne radi preglede). Zanima me ako je netko upućen, triban li ponovno radit liječnički za matrikulu ili samo liječnički za kompaniju? Znaci treći mi je ugovor, moran radit novi jer su prošle dvi godine. Sestra kaze da ne triban jer matrikula vridi 10 god, al ja nisan sigurna :/
Hvala

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Moras posle dve godine po defaultu.
Sta ti kaze kompanija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
in vino veritas

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Nisan ih pitala jer san se toliko izivcirala s njihovin sporin odgovaranjen u zadnja dva miseca da mi ne pada napamet vise ista pitat.
Pa nekako logicki razmisljan cemu ponovno obavljat taj dio lijecnikog za matrikulu kad istu vec iman. Za kompaniju ide onaj dio medicala s testiranjima. Nadan se da im samo taj triba.
 Ne da mi se bespotrebno izludjivat s onin psihotestovima i placat dodatno plus sta mi stari medical vridi i 4 mj nakon ukrcaja pa san ovdi negdi procitala da bi se i s njin mogla ukrcat. Ali ne zelin riskirat. Bas ne znan sama