Author Topic: Januar 2010 - kandidati iz Hrvatske  (Read 4833 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Januar 2010 - kandidati iz Hrvatske
« on: 05/January/2010 »
Da bi se 3-dnevni trening i Interview održao u Zagrebu, potrebno je da se zainteresirani kandidati iz Hrvatske koji su mi poslali prijavu jave u SafeCruise.
Ako im se SafeCruise još nije javio u vezi prijave preko ovoga foruma, tada će čuti jesu li pozitivno ocijenjeni.
U slučaju da su pozitivno ocijenjeni, treba da im pošalju kompletnu dokumentaciju do Petka (8.Januar).
Ako se javi još 7 kandidata, sa kompletnom dokumentacijom, SafeCruise će organizirati posjet predstavnika Princess-a Zagrebu.
U protivnom, kandidati iz Hrvatske će morati u Beograd.

Adresa za slanje dokumentacije:
safecruise.rs@gmail.com
Telephone:    064/618-52-53 i 064/618-52-51
Fax:    FAX: 011/ 3241-810

Biografija (CV) - Kako biste se prijavili za intervju,  treba da imate i svoj CV.

Prijavljivanje na trening i intervju
 
Dokumentaciju treba da dostavite ranije, kako bi do intervjua sve bilo prevedeno, zavedeno i spremno.
Dokumenta potrebna da se prijavite na trening i intervju su :

    * 3 fotografije formata 35mm/45mm - kao za stari pasoš
    * kopija diplome škole (poslednje koju ste završili)
    * kopija pasoša - za srpski: može i stari ali moraćete u međuvremenu da izvadite novi srpski pasoš jer strari važe do kraja 2009.
    * Potvrda da se ne vodi nijedan krivični postupak protiv vas (u opštinskom sudu)
    * Preporuke - najvaznije je da vaše preporuke moraju zadovoljiti određenu formu, tj da bude napisano od kada do kada ste radili (mesec i godina), gde i na kojoj poziciji, kada i gde je preporuka napisana kao i pečat i potpis poslodavca. Za većinu poslova potrebne su 2 preporuke i iskustvo od najmanje 2 godine.

Sva dokumenta možete dostavite na maternjem jeziku.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Januar 2010 - kandidati iz Hrvatske
« Reply #1 on: 05/January/2010 »
Svaka čast  Šefe!  :uzdravlje:

Baš je dobro da si isposlovao opciju da se intervju održi i u ZG, što meni lično ne znači ništa, ali ima ljudi koji bi morali brdo kilometara da prevale do intervjua.
Mislim da su momci iz Safe Cruise-a vrlo fleksibilni, i prije svega učtivi što se saradnje tiče, zaradili su moje povjerenje bar do sad 100%


Sretno svima i u BG i u ZG  :plovim:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Januar 2010 - kandidati iz Hrvatske
« Reply #2 on: 06/January/2010 »
Eto ne znam hoće li se naći još ovih 7 u par dana ....  :pop: , ako ne, nisam kriv  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Januar 2010 - kandidati iz Hrvatske
« Reply #3 on: 07/January/2010 »
Eto ne znam hoće li se naći još ovih 7 u par dana ....  :pop: , ako ne, nisam kriv  -()-

pa dal ce ili nece nije bitno, bitno je da si im pruzio sansu u dogovoru sa agencijom