Author Topic: sezona 2016 ko je gde i kakva je ekipa  (Read 2526 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline al.zahiri

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
sezona 2016 ko je gde i kakva je ekipa
« on: 08/March/2016 »
ima li9 zivih ko gde ide i kada

Offline al.zahiri

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: sezona 2016 ko je gde i kakva je ekipa
« Reply #1 on: 17/March/2016 »
dakle sa gorom kompanijom odavno nisam imao kontakt ljudi bezite od njih ko djavo od krsta neznam za druge ali ja sam se bas dobro nasmejao u proteklih 2 meseca dopisivanja sa njima
i da dok oni tvrde pazar dobio sam posao na dve komp u tih 2 meseca natezanja sa njima i sutra idem radit
tako da cu ponoviti krupnim slovima
LJUDI BRACO SESTRE NE DOZVOLITE DA VAS GAZE NEPOSTOVANJEM VERUJTE DA VREDITE VISE OD POLOVINE HR OVE KOMP AKO NE PO STRUCNOSTI VREDITE VISE KAO OSOBE
oni su coveka mog druga koji je tata za posao na brodu koji govori 6 jezika tecno  ima 2 diplome skola iz struke strane ne nase  iskustva na okeanu reci jahtama oko10 god realno moze biti hotel manager iz zezanja oni ga  stavili na on hold  a decko aplicirao iz zezanja i bezveze jer vec radi na priv jahti i nema nameru da napusti al sam ga zamolio da plicira cisto da vidim njihovu reakciju  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
za intervju je rekao da je ocaj i da mu je bilo smesno  da ga ispituje osoba koja nezna razliku izmedju bernez i holandes sosa koja tvrdi da ne postoji sir morbier  i da je to izmislio ahhahahahahha

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: sezona 2016 ko je gde i kakva je ekipa
« Reply #2 on: 17/March/2016 »
 :facepalm:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)