Author Topic: Nemacka, SIM kartica, koji operater ?  (Read 2565 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline srdjan1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Pozdrav, jel moze neko ko je radio na recnom brodu, u Nemackoj konkretno, da da savet u vezi sim kartica, za kog operatera se opredeliti itd.. posto sam negde citao da ne moze kao kod nas, kupis na trafici i to je to, nego da mora neki dokument sa podacima drzavljanina nemacke, i da mora aktivacija pozivom a sve je na nemackom itd... Ako je neko imao slicna iskustva...    b00/

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Nemacka, SIM kartica, koji operater ?
« Reply #1 on: 09/March/2016 »
ja nisam radio na recnom, al par puta kad sam bio u nemackoj sam kupovao nettoKOM sim karticu, to je lanac supermarketa i u svim mozesh kupiti tu sim karticu i kredit, proveri samo u portovima gde imash taj supermarket i dal ti je blizu, mislim da sam zadnj put aktivirao preko interneta. znaci idesh na ovaj sajt i ukucash kod koji ti je na racunu i ostavish neke osnovne informacije, https://www.nettokom.de/freischalten, mozesh sajt prevest na google translate i sve je lakshe :)

Offline DaracZg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival, Amadeus, Viking Ocean
  • Recruitment Agency: Apriori, Kouzon
  • Job Title: Waiter
Re: Nemacka, SIM kartica, koji operater ?
« Reply #2 on: 10/March/2016 »
lebara je najjeftinija sigurno, minuta razgovora sa zemljama EU je jedan cent! za 20€ sam dobio 3GB interneta... nizozemska lebara je rekao bi još jeftinija, u austriji nemaju lebaru, ali čuo sam da je drei dobar, to nisam imao. pa kako dođeš negdje promijeni karticu... i da netrebaju ti nikakvi dkumenti,

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Nemacka, SIM kartica, koji operater ?
« Reply #3 on: 12/March/2016 »
Nešto slično za Francusku?

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: Nemacka, SIM kartica, koji operater ?
« Reply #4 on: 24/March/2016 »
Isto lebara

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

plovim