Author Topic: Da li imam sanse? Molim sve ljude dobre volje za iskren i prijateljski savet !  (Read 8887 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nick_85

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
na uniworldu dishwasher ima platu 1100e+600e tip fiksno,3 odmora u toku sezone,putni troskovi placeni,na manjim brodovima radi dvojica na vecim po trojica,brodovi su rijetko kad puni tako da to ide sve laganica...

prosle sezone na mom brodu bili smo u manjku za jednog kuvara 2-3 mjeseca,taj period executive chef je radio kao dishwasher

rekao je da mu je to puno draze neko da radi kako kuvar :-))

Offline Jagodinac

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
  • Sve je moguce...Sve je u glavi ...
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Pozdrav drustvo! :)

Malo sam listao forum i naisao na ovaj moj, vec sada,stari post.Zeleo bih pre svega da se zahvalim jos jednom svima koji su se potrudili da mi pomognu i daju jasne i precizne savete.
Kod mene se desilo u medjuvremenu da moram na operaciju koju cekam vec sada nekih 3-4 meseca.Vezbao sam Engleski,nasao 2 preporuke sa pecatom (pravim) i jos par stvari,ali tek krajem septembra kada sredim zdravlje i kada se oporavim,razmisljacu ponovo o konkursu za Brod.
Dobra stvar u svemu tome je sto sam poceo i Nemacki da ucim,dok sam se dosadjivao cekajuci,tako da se nadam da ce moje sanse biti jos vece kada budem konkurisao za poziciju Ass. Buffet Steward - Buffet Steward.

Ajd u zdravlje i mirno more dragi prijatelji!
Pozdrav od Jagodinca ! :)

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Pozdrav Jagodinac. Što se tiče pozicije Buffet Stewarda, nemački ti neće trebati, ali svakako nastavi da ga učiš uvek može koristiti negde. Srećno sa operacijom, oporavi se kako treba, pa posle napadaj pozicije!  :uzdravlje: