Author Topic: Kouzon Sarajevo .. ni pomena o Youth Stuff poziciji za koju sam prosla  (Read 3583 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IrenaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav,

U Sarajevu je odrzavana prezentacija Kouzon agencije iz Skopja, o radu na kruzerima, bila sam prisutna, uplatila ima 20KM za njihovo posredovanje. odmah su mi zakazali preliminarni interviju i sutradan poslali mail da sam primljena za Youth Stuff na NCL i da ocekujem interviju sa NCL preko skypa. I to je to. Poslije toga sedmicama ni glasa ni traga. Na moja 3 maila odgovoreno mi je na 1. I jucer mi se jave iz Kauzona, opet nakon mog upita mailom, da nema otvorenih pozicija za Shop Sales pozicije i da moram cekati...ni pomena o Youth Stuff poziciji za koju su me obavjestili da sam prosla na preliminarnom intervijuu.

DA LI NEKO ZNA O ČEMU SE OVDJE RADI JER MENI NIŠTA NIJE JASNO!?

Offline Karaesky

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Kouzon Sarajevo
« Reply #1 on: 15/March/2016 »
Daj Boze da nije prodavanje magle. Moj ti je savjet da ih pokusas i telefonom zvati,u Banja Luku...ali bukvalno svaki dan.
Next year in this time we'll be millionaires

Offline Nestor

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Kouzon Sarajevo
« Reply #2 on: 15/March/2016 »
Pozdrav Irena.

Ne bih da te u startu obeshrabrujem, ali ne bi bilo prvi put da su nekoga prevarili.

Pogledaj stranicu i biće ti dosta toga jasnije: https://www.facebook.com/pages/Kouzon-Racuni-za-treninge-i-uzluge/340399649472191?notif_t=page_user_activity

Nevjerovatno šta se radi.
I sam sam u nedoumici za koju agenciju da apliciram nakon svega što sam čuo i vidio.

Ipak sačekaj još malo, poslušaj kolegu @Karaeskya i nazovi ih.

Sretno :uzdravlje:


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ćao IrenaS, sad sam kontaktirao Kouzon, ti si odobrena za pojavljivanje na intervjuu sa predstavnikom kompanije, za posao SYC (seasonal youth counselor tj "youth staff) i kada bude određen datum, javiće ti se nadležna osoba.
Pošto ti još nisi prošla taj (glavni) interview, malo si poranila sa "za malo" najavom napuštanja sadašnjeg posla, jer nitko ti ne garantira da ćeš proći i biti odabrana.
Čovjek iz kompanije koji će obavljati razgovore sa kandidatima vjerovatno pita onoga kod koga si prošla preliminarni razgovor šta misli o tebi kao o kandidatu, i mada je njima u interesu da svi prođu, moguće je da će iskreno iznijeti svoje mišljenje, a to može biti npr da mu/joj se ne čini kako primjereno reaguješ u konfliktnim situacijama, kako ne znaš napisati ime svojeg budućeg posla (nije stuff nego staff) itd itd.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline IrenaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Jesam, ja sam malo prenaglila i moram da se ispravim.

Kouzon agencija je stvarno OK i mislim da dobro rade svoj posao. Normalno je da su ponekad i oni u gužvi i dođe do nekih greškica, jer imaju mnogo aplikanata kojima pokušavaju pronaći odgovarajući posao na brodu. Nije lako svima pružiti ono što traže sad i odmah.

Tako da se ovim putem ispravljam i žao mi je što sam uopšte posumnjala u namjere i sposobnosti agencije Kouzon.



Offline IrenaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Vidi stvarno, piše se Youth STAFF, a ne STUFF :) :)