Author Topic: Photographer - Princess Cruises - Skype dodatni intervju  (Read 2213 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Drunken_Sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
  • I want to breathe the air of new places
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Staff Photographer
Pozdrav svima! Pre oko mesec dana sam dobio pozitivnu ocenu na glavnom intervjuu sa Italijanom, poslata je u Santa Klaritu zajedno sa Marlinsom od 100%, photo questionnaire i psiho testom i cekao sam do sad na odgovor centrale da li sam primljen. Upravo mi je stigao mail gde mi kazu da zele prekosutra da odrzimo jos jedan intervju preko skype. Da li neko ima slicnog iskustva? Kako izgleda taj intervju i sta bi mogli da me pitaju? Hvala unapred na odgovorima :)

 :plovim:

Offline mruff1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Ja sam imao slicnu situaciju ali sa MSC kompanijom. Tu bi mogli malo da ispituju o radnom iskustvu i tvom znanju o radu na brodu, kao da li znas sta te ocekuje i tako to...Ali ako si prosao glavni razgovor ovo ce biti laganica :)
Mirno more kolega :)

Offline putnik1182

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Pozdrav svima! Pre oko mesec dana sam dobio pozitivnu ocenu na glavnom intervjuu sa Italijanom, poslata je u Santa Klaritu zajedno sa Marlinsom od 100%, photo questionnaire i psiho testom i cekao sam do sad na odgovor centrale da li sam primljen. Upravo mi je stigao mail gde mi kazu da zele prekosutra da odrzimo jos jedan intervju preko skype. Da li neko ima slicnog iskustva? Kako izgleda taj intervju i sta bi mogli da me pitaju? Hvala unapred na odgovorima :)

 :plovim:

Šta bude u tom photo questionnaire?
Sjećaš li se pitanja? :)

Offline Drunken_Sailor

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
  • I want to breathe the air of new places
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Staff Photographer
Samo da javim da je intervju prosao odlicno, i da sam primljen od strane Princess Cruises :)  :plovim:

Trajalo je 15 min i stigla je da me ispita sve o iskustvu, poznavanju rada na brodu, da li imam nekoga ko tamo radi, mojim motivima za prijavljivanje itd.