Author Topic: Bok ljudi!  (Read 9683 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #15 on: 11/January/2010 »
Evo i mene da dodam samo nesto....Ako zaista zelis ici za pursera, mada meni taj posao nikako nije jasan ko to dobrovoljno zeli da radi...da slusa 2000 gostiju koji mu se zale od svega na brodu i da mu se smesi u lice a gost se dere na tebe i pravi complain na sve zivo sto je od momenta kad je izasao iz kuce do momenta kad je dosao na desk kod tebe...:), Odmah trazi da imas interviju za tu poziciju na brodu, nemoj ici na price da odes kao konobar pa se ti prebaci...nikako. Jer ti si na brodu F&B department kad odes, i samo jedan konobar od nekoliko koji zeli da menja posao na samom brodu, prvo sto je da ce ti odmah reci da ne mozes jer si tek stigla, pa ces onda 8 meseci raditi kao ass. waiter sa tek nekom mogucnostu da napravis premestaj u drugi department posle 1 ugovora. Koliko se secam na proslom brodu rekli su da od sada Guest service supervisor ( CArnival brodovi) ili ti chief purser pre pozicija, moze da pravi interviju ko je zainteresovan na samom brodu. Ali moj savet odma apliciraj za tu poziciju pa ako i treba sacekaj malo...
Pozdrav. b00/

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #16 on: 11/January/2010 »
Dino stvarno ne razumem,devojci koliko ja vidim treba pomoc "veterana" odnosno nekoga ko je na brodu bio bar jedan ugovor,a ne razumem sta se ti mesas i dajes neke savete(zakljucke) a nisi proveo ni 1 sat radeci na brodu ... Bez ljutnje ali prosto morao sam ovo da ti kazem ,jer citam post i ne verujem,devojka ocigledno ima oci i moze da trazi na forumu sta joj treba,a ne ti da joj sugerises sta i kako,mislim da za to postoje ti ljudi sa iskustvom koji su bili vec tamo... Prosto neverovatno ...
samo malo....jesam li ja sta lose rekao,jesam li cime djevojku uvrijedio?ne,nisam.djevojka nije napisala da pita samo veterane,vec generalno.prema tome,nista te nisam pitao.ok?imam pravo,valjda,da odgovorim djevojci na pitanje.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #17 on: 11/January/2010 »
Dino stvarno ne razumem,devojci koliko ja vidim treba pomoc "veterana" odnosno nekoga ko je na brodu bio bar jedan ugovor,a ne razumem sta se ti mesas i dajes neke savete(zakljucke) a nisi proveo ni 1 sat radeci na brodu ... Bez ljutnje ali prosto morao sam ovo da ti kazem ,jer citam post i ne verujem,devojka ocigledno ima oci i moze da trazi na forumu sta joj treba,a ne ti da joj sugerises sta i kako,mislim da za to postoje ti ljudi sa iskustvom koji su bili vec tamo... Prosto neverovatno ...
i malo bolje procitaj sta sam pisao,davao sam djevojci podrsku i neznam zasto ti tako upadas.al nebitno,nema veze.
ziv ti meni i zdrav bio   :uzdravlje:

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #18 on: 11/January/2010 »
i malo bolje procitaj sta sam pisao,davao sam djevojci podrsku i neznam zasto ti tako upadas.al nebitno,nema veze.
ziv ti meni i zdrav bio   :uzdravlje:

Ja upadam ?!?! A ROFLMAO ....    prvo i prvo,ako dajes neki savet,prvo moras da imas dokaz,a kakav ti imas konkretan dokaz o tome sta je i kako je tamo,sta je njoj bolje ,a sta ne ,da li ce ona moci da promeni department ili ne ?!?!  To je sve veoma nelogicno sa moje strane gledista,jer jesi li bio ,pa znas da ne moze?!?! NISI ...  i kada budes isao 10 ugovora opet neces sve znati ... Ja mislim da se ni ti nisi dovoljno o svemu inforisao,a vec si poceo da delis neke savete !!! very funny man ... 

U ovoj temi moj zadnji post HVALA...
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #19 on: 11/January/2010 »
 :tuctuc:

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #20 on: 12/January/2010 »
..poodavno pratim ovaj forum i nikad ne intervenisem na ovako usijanu atmosferu ...

ali zanima me sto ti to dodje aktivan clan ili samo clan-pitanje za administratora???????????

i tek sad vidim da sam ja jbte neki pocetnik da li je ta hijerarhija bazirana na tome ko je ima vise

dokazanog iskustva na brodu( i kakvom tipu broda )

ili iskustvu u pisanju t.j. nekom kontriranju po forumu..ili su pare u pitanju..ili licno poznanstvo???????????

eto nije mi cilj da dodatno naelektrisem atmosferu vec naprotiv.... :uzdravlje:
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #21 on: 12/January/2010 »
....sorry vidim da sam sad clan sto to je census hahahahaha :uzdravlje:
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #22 on: 12/January/2010 »
ma ne druze,nije to,vec zavisi od toga koliko postova napises tj koliko si aktivan na forumu u diskusijama itd.kad budes imao 100 postova,promijenit ce se i tebi u aktivan clan.a mene sto se tice,ja nit zakuhavam nit sam dosaao na forum da se raspravljam s nekim,nije  to moj nivo.ja sam dosao ovdje da se informisem sto vise o brodovima jer uskoro  :plovim: i da ramijenim misljenja s drugima   :uzdravlje:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #23 on: 12/January/2010 »
jest tako je nema veze ako se malo ko porjecka , ipak da bi se doslo do rjesenja treba da bude konflikta  b00/
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Bok ljudi!
« Reply #24 on: 12/January/2010 »
to i ti zakuhavas hahahah zeza.bogme ce nas Sef u bla bla rubriku   :hekla:

Offline kikica

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Bok ljudi!
« Reply #25 on: 13/January/2010 »
Želim se svima zahvaliti na savjetima koje su mi dali....  Ne želim da se zbog mene nitko prepucava na forumu....  Znam da su moja pitanja sigurno ona pitanja koja se uvijek ponavljaju jer sam nova u svem ovome. Htjela sam reći da sam se odlučila za sada ipak ne ići u f/b departmant nego radije možda malo pomalo napredovati (ako bog da) u hotel departmentu... nadam se da će se taj plan provesti. Želim reći i da mislim da je forum super... načitala sam se stvarno dobrih stvari.
 Nadam se da ću moći uskoro za sebe reći kako putujem i javiti Vam se svima sa povratnim informacijama!

Ako još netko želi da mi da koji dobar savjet, please do...

Veliki pozdrav od mene za sada!!!   :D

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Odg: Bok ljudi!
« Reply #26 on: 13/January/2010 »
ma ne druze,nije to,vec zavisi od toga koliko postova napises tj koliko si aktivan na forumu u diskusijama itd.kad budes imao 100 postova,promijenit ce se i tebi u aktivan clan.a mene sto se tice,ja nit zakuhavam nit sam dosaao na forum da se raspravljam s nekim,nije  to moj nivo.ja sam dosao ovdje da se informisem sto vise o brodovima jer uskoro  :plovim: i da ramijenim misljenja s drugima   :uzdravlje:

..ma sve je o.k.  inace informacije su najbolje za sve ucesnike foruma kad nastaju iz sukoba misljenja..pozdrav  :uzdravlje:
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Bok ljudi!
« Reply #27 on: 14/January/2010 »
 :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Bok ljudi!
« Reply #28 on: 14/January/2010 »
kad predješ 50 postova, dobiješ drugi točkić
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Bok ljudi!
« Reply #29 on: 14/January/2010 »
kad predješ 50 postova, dobiješ drugi točkić

o.k. ce se potrudim za jos tockici... :uzdravlje:
No.. You Capo... Me Capuccino