Author Topic: Kako funkcionisu seminari i prodaja? (attention spoilr na moju pricu :-) )  (Read 2777 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline StepskiVuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Zdravo ljudi, pre svega da se zahvalim svima vama na svim korisnim informacijama koje sam nasao ovde i hvala Shefu za odlican posao.
Ima vec neko vreme sam resio da idem na brod, inspirisan iskustvima bliskih prijatelja... ne kazem da mislim da je zivot na brodu lak, niti su mi oni to rekli... vec verujem da je to jedno jedinstveno iskustvo koje bih voleo da prozivim, shodno tome nije mi bilo bitno sta cu da radim, jer sam smatrao da je kruzer pre svega ostalog iskusutvo sam po sebi...
...medjutim, lutajuci ovim forumom slucajno naidjoh i na poziciju fitness trener i odusevih se, jer inace volim da pokazujem ljudima vezbe, to cesto i radim i radio sam, svakodnevno se bavim sportom... i to bih cak i zaista voleo da radim inace... zamisli jos na kruzeru gde se to i... nadam se placa pristojno... to za placanje sam shvatio da je totalno random od broda gde padnes i to ne mozes da biras...
Nije mi jasna potreba ljudi za dva dvocasovna seminara dnevno.. cak i jedan da je...
PITANJA:
1)je l oni sami dolaze na seminare ili ih ja dovlacim, a oni grebu noktima o pod? :-)  :pp: 
kako izgleda jedan seminar, ako ima neko da objasni :-)  :pop1:
2)Sta im ja zapravo prodajem? preparate za gym kao.. sagorevaci,kreatini, vitamitimi i minerali,proteini etc(sto sam i sam koristio davno i mogao bih lako da nabedim ljude da kupuju)... ? ili neki mega lvl prodavanja magle... procitah negde ulozci za patike :-)
3)Koliko se ocekuje konkretno da prodas tih preparata mesecno, dobijaju li ljudi otkaz npr ako to ne krene dobro sa prodajom,
razumem da skoro bilo koja pozicija na brodu ukljucuje prodaju i da to tesko mogu da izbegnem, ali opet sta ako ti padne neka siromasna grupa i ljudi nece kupe neki detox za 600$   :money:

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Evo ovako, znaci, radio sam taj posao na 6 brodova i 4 razlicite kompanije. Moram da se pohvalim i da sam razbijao taj posao i pravio dobre pare. Ko god ima neka pitanja neka slobodno pita.
Ti seminari su vazni jer ti nemozes da napravis neke pare koji oni od tebe ocekuju a da radis samo  treninge i neka satove vjezbanja, fizicki je nemoguce stici. Moras da prodajes te proizvode da bi mogo da se priblizis targetima koji oni ocekuju od tebe. Sto se tice proizvoda radi se o Elemis Detox proizvodima. To je neka verzija HerbaLife a skupi su ko vrag. Ti moras da rasturas u tim seminarima da bi mogao da uvjeris ljude da potrose pare na to.
Drugi tip seminara je da se prodaju ulosci za cipele koji kostaju 189 dolara za par. Ti ulosci cak nisu ni losi, oni ti mogu pomoci ali su isto skupi. Privatne treninge zaboravi, vrlo rijetko ako nedobijes neku malu jahtu.
Neces da dobijes otkaz ako lose prodajes nego samo ti nece ponuditi iduci ugovor. Morat ces da dovlacis goste kako god znas na taj seminar, salju te di gosti jedu ili suncaju se ili soping area i onda tamo moras da dosadjujes ljudima.  :pop1: :pop1: hahaha

uglavnom mislim da sam odgovorio na sva tvoja pitanja, ako ima jos pitanja slobodno neka pita bilo ko bilo sta.
e sad mene zanima dali ovo citaju neki ljudi koji su trenutno na brodu kao fitness treneri ili cak neki koji rade u spa ili poznate nekoga ko je tamo.
takvi neka mi se slobodno jave u inbox da im objasnim par stvari da zajedno napravimo dobre pare
tipicna balkanska posla
 :rofl: :rofl:

pozdrav svima na brodovima, drzite se braco
 :plovim:

Offline StepskiVuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala puno na odlicnom odgovoru, pre svega... Tih bio sam spreman na skoro sve:-) cak i da se potucem oko mike-a sa mojim cimerima fikusima :-) na karaoke party-ju :-) ...ali to je vec ozbiljan spam-skill potreban da vuces ljude dok grebu pod :-)
...to dodje kao crosfit, veslanje pa par koraka sa teretom(gostom) unazad :-) pre toga naravno  :smack:
razmislicu jos dan, dva imam li to sto je potrebono za taj posao :-)  oT 
Ps-hteo sam jos da pitam, znas li mozda nesto o tome da je taj brainwashing iz Londona premesten u Beograd?
...i bez obzira na jeste li ili ne koliki su troskovi tih 5 nedelja u Londonu, ono kao Bruto za tu ekspediciju?
(nadam se da nije katastrofa tipa  :ban:  sto pitam ovako u produzetku, mozda jos nekoga zanima bas to, ali videh da ljudi rade tako)

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Mora Se ici u London. Treba Ti Oko 2000 eura!

Offline StepskiVuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Sve skupa mi treba 2000 eura? ...ili samo za London ekspediciju?
Je l kada odes u London sve vec gotovo, tipa znaci da si vec dobio posao?
Koju kompaniju bi preporucio posto si radio u mnogim?

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
То за Лондон се односи на спа компанију Стајнер!
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo:

Offline StepskiVuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala Ivane na odgovoru :-) znaci tri soma evra brat bratu :-) hehe, mnogo dobar ovaj sajt...
valjda ne postoji scenario da puknes pare i odes u London i ostanes bez posla(s tim da se ponasas relativno normalno :-) )
:-) ne bi niko ni probao kontam(veciti optimista hahaha)  :yeah: