Author Topic: Putnik na kruzeru zadobio ozljede, optužen za napad na radnike sigurnosti  (Read 1997 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Goran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Kako su sve ovakve situacije zavijene velom magle..uvek i svuda.. :tuctuc: :tuctuc:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ono u što sam siguran je da kompanija ne bi stala iza tog security-a da je krivica njegova, tako da je gost sigurno dobio što je i zaslužio. Imali smo i mi sličnu situaciju, odnosnu masovnu tučnjavu gostiju gdje je assistant chief security, ćelavi Indijac, neku najproblematičniju gošću razvalio na pod, bez ikakve pravne drame ili članaka u novinama, vjerojatno je i dobio pohvalu nadređenih.

Gosti jesu "bogovi" na brodu dokle god se ponašaju dolično, a kad njihovo ponašanje prijeđe određene granice i postanu agresivni, vjerujem da zaslužuju jednako postupanje kao što bi na kopnu policajac u takvoj situaciji postupio sa građaninom XY. Na brodu je omjer djelatnika sigurnosti i gostiju posebno nesrazmjeran tako da sam uvjeren da su obučeni da svaku moguću prijetnju eliminiraju u najkraćem roku, naravno, uz što manju (fizičku) štetu po gosta.
Once a sailor, always a sailor.

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
stoka samo trazi nacin da izmuzu pare i ne biraju srestva...joj kad se sjetim sta su sve izmisljali dok sam ja bio tamo,pozavidjeli bi im i najbolji sf pisci...na mom brodu jedna putnica se bukvalno bacila niz stpenice da bi  tuzila kompaniju  :rofl:
slazem se sa kolegom koji je napisao da kompanija sigurno ne bi stala na stanu radnika (pogotovo jer im je stalo do njih kao i meni do mrava u amazoni) da nije zasluzio....