Author Topic: Kako upasti na Princess  (Read 3455 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bahama mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Kako upasti na Princess
« on: 11/January/2010 »

Poštovani Šefe i ostali,

prvo pozdrav :)

Sin mi ne može do interneta, pa mi je rekao da zamolim za savjet :)

on je bio na Carnivalu, ass waiter, vratio se nedavno doma, uglavnom nije baš dobro prošao. Dali su mu kabinu iznad nekog stroja koji prebacuje prtljagu, tako da cijele noći nije mogao spavati, a radio je od 6am do 11pm..kad je zatražio transfer u drugu kabinu, rekli su mu da mora čekati mjesec i pol, a ako je gay, onda samo mesec dana ??? Kaže da je bio u staff mess-u, njih 3-4 konobara na 200-tinjak ljudi..jedna cura koja je radila s njim iz Bjelorusije nije znala niti beknut engleski skoro, ostala dvojica filipinci koji također nisu znali skoro ništa engleskog..cura iz Beograda koja je rekla "nećeš ti meni da komanduješ" kad ju je zamolio da mu pomogne..supervizor Indijac koji mu ništa nije htio objasniti, osim što je nabrzinu na "pidgeon english"-u nešto izgugutao..uglavnom, kaže da je dio ekipe koja je došla s njim dobila da radi u room service-u, i da im je super, a on i ostali..kao im je bog dao..dakle dobar dio zavisi i od sreće...

uglavnom, zamoli je da pitam Šefa i ostale, kakve su mogućnosti na Princess-u, i da li je moguće upast kao DJ (radio je to profesionalno) ili kao Fitness trainer (radio je u teretani i boksao za klub)?

Hvala unaprijed na savjetima i odgovorima :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Kako upasti na Princess
« Reply #1 on: 11/January/2010 »
DJ-e obično zapošljavaju američke i kanadske agencije,  a Fitness Trainer mora imati završen Fakultet za fizičku kulturu i međunarodnu karijeru u nekom sportu, atletici ... tako je to na Princessu.

Znam za tu atmosferu koja se dogodi kada se puno loših stvari poklope, ako se strpi, bit će mu bolje poslije.
Ako pokaže nestrpljenje ili nervozu, nikada neće dobiti što traži.
Tako kako je počeo on, počinje najveći dio novopridošlih, i čeka svoju priliku ...  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)