Author Topic: Tetovaze? da li ima neke novosti oko toga? (2016)  (Read 4018 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline b0ki

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Procitao sam ceo forum vec ko zna koliko puta ,naravno jos uvek sam pod "?" da li ili ne..mada to je sada nebitno..

Zanima me da li sme sa tetovazama "vidljivim" i sta se dogadja oko toga? (Procitao sam sve,zanima me da li ima neke novosti oko toga)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Tetovaze?
« Reply #1 on: 09/April/2016 »
Koja kompanija? Koja pozicija? Koji šef? Koji hotel direktor i staf kapetan?
Može da se ne događa ništa oko toga, a može i da se događa.

Offline Anto90

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Tetovaze?
« Reply #2 on: 09/April/2016 »
Ja imam full sleeve na desnoj ruci i rekli su mi da nije problem ako prekrijes, u mom slucaju kao bar waiter radit cu kratkih rukava i morat cu nosit rukav za prekrivanje tetovaze,bjele ili boje koze

Offline b0ki

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Tetovaze?
« Reply #3 on: 10/April/2016 »
Pozicija photo dep(fotograf) . nemam odredjenu kompaniju jos uvek .

Offline tihi

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Koliko vidljivim?
Ako može da se prekrije, privatna je stvar.

Offline b0ki

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
https://www.pinterest.com/pin/173740498103373015/ Crni pojas ovako na ovom mestu
https://www.pinterest.com/pin/Acvp3dlIEQcFZ9RmMcPAd2ynXSQz7Ko6cdocP_TvXFsrsy9echaZjck/ I ove velicine krug na istom mestu (malo vise gore :) )
http://prntscr.com/aqi90d Ova je moja  :)

Srry za linkove ali jedino tako sam mogao da pokazem na kojim mestima jer me mrzi da slikam moje i upload xD :smack:

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Prekrices rukavom i to je to, opusteno...

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Istina je da vise rade frku oko toga na intervjuima nego na brodu. Ovisi o poziciji dakako.
U dva ugovora na Celebrityju nitko me nikada nije opomenuo zbog tetovaza, a bile su vidljive dosta cesto, ovisno o uniformi (postoje day uniform, night uniform, i formal night kada smo mogli obuci svoje haljine).
Ali znam neke ljude koji su ih morali sakrivati, jedan  bartender posto radi u kratkim hlacama (tetovaza na listu) ili decko na recepciji jer je radio u kratkim rukavima preko dana (tetovaza na ruci).


Offline Username

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Recruitment Agency: Zagreb Employment
  • Job Title: Waiter, interested in Bartender
Re: Tetovaze? da li ima neke novosti oko toga? (2016)
« Reply #8 on: 17/November/2017 »
Ja imam na podlaktici malo vecu tetovazu,a idem na NCL kakvi su oni sto se tice togada li cu morati nabavljati rukav za prekrivanje?

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
Re: Tetovaze? da li ima neke novosti oko toga? (2016)
« Reply #9 on: 17/November/2017 »
Na brodu sam video vise istetoviranih ljudi nego kod kuce. Mislim da je 97% ljudi na brodu pod tetovazama. Momka iz Hrvatske kog sam upoznao, je istetoviran na obe ruke sa slivovima a radi kao Mixologist u Alchemy baru. Samo ces ih prekriti slivovima ispod majce ili sta vec koristis. Poenta je da se ne vide. Nikada nisam cuo da je kompanija pravila problem i jednog trenutka oko toga ako naravno je moguce to prekriti da ne bode oci gostima. Ne zato sto oni to ne vole jer 99% gostiju je istetovirano, vec zato sto ne zele da im daju mogucnost da se zale i dobiju nesto odmah za dz.
A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!