Author Topic: Prosle godine sam radio na brodu ali bih da menjam agenciju sada  (Read 982 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borivoj3

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Cao svima! Radio sam na brodu kao HK Cleaner, 11 meseci mi je bio ugovor. Iako sam imao predhodno iskustvo u sankerstvu od 4 godine u centru Beograda (imam i napisane preporuke) nisu imali mesta (a i agent je rekao da nemam iskustva na brodu). pa sam otisao u HK. Plata bila oko 500 eura, prvih dva ipo meseca sam proveo na dry docku. Tamo su me placali po ceni 250 eura mesec (gde sam radio vise nego ovih ostalih 9 meseci). Sad, moje pitanje je, voleo bih da promenim agenciju. Jer mi se ne svidja njihov posao niti nacin poslovanja. Da napomenem da je brod bio katastrofa, od 1940 godine, gde nismo imali ni teretanu, ali dobro.
Imam sve sertifikate (za pozarni, awarenes itd) imam jos i preporuku od sefa za HK (sto mi bas i ne treba al ajd da napomenem) pa bih voleo da apliciram u Bafetu. Engleski pricam perfektno, takodje pisem i citam. Imam 30 godina i od svoje 7 godine sam vec pricao engleski tako da, to mi nije problem. Nemacki jezik razumem skoro sve ali ne znam da tecno pricam. Ne pijem, nemam problem da radim, niti sa morskom bolescu, sve sto bih voleo jeste da me neko uputi u neku agenciju da li u Beogradu/Novom Sadu ili Zagrebu (nije problem otici cu ako treba) gde primaju radnike u bafetu i da su predhodno ljudi bili zadovoljni. Bio bih jako zadovoljan ako mi odgovorite, umirem kod kuce ne znam sta cu  :wave: