Author Topic: Mijat - Restaurant steward NCL  (Read 1546 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline manjina

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Mijat - Restaurant steward NCL
« on: 16/April/2016 »
Pozdrav svima.. Zovem se Mijat i imam 30 godina.Nakon zenidbe i dolaska malog plavog deckica na svet, shvatio sam koliko mi fali love za neki normalniji porodicni zivot. Trenutni poslovi su slabo placeni i muka me natera na avanturu zvanu brod. Javio sam se agencijama sredinom februara, ali je to bilo kasno da me ubace u razgovore , posto su vec kandidati bili odredjeni. Jedino slobodno mesto je bilo za utility storekeeper na NCL-u preko EP-a i ja ajde prihvatam. Pre neki dan sam imao razgovor preko skajpa sa regruterom i uspem da dobijem Restaurant steward poziciju. Nakon razgovora sam popunio neku aplikaciju sto mi je poslao regruter i sada cekam finalnu listu da izadje , pa da krenem u dalje sredjivanje papira.
Ostaje mi samo da se psihicki pripremim za odlazak od zene i deteta na 9 meseci, skupim mu*a i pravac brod..
Za sada od mene ovoliko....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mijat - Restaurant steward NCL
« Reply #1 on: 16/April/2016 »
Samo hrabro  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Mijat - Restaurant steward NCL
« Reply #2 on: 12/September/2016 »
Manjina brate dobrodosao u novi talas na ncl-u...u zadnje vrijeme dolazi tovar restoran steward-a sa nasih prostora i iz juzne amerike. Sad da sam sretan tvojom poz i nisam ali brate samo hrabro i spremi se malo sa gradivom, mozes napredovati u prvom ugovoru 1/1 ako se "pokazes" na pravom mj i u pravo vrijeme. Ovdje ce te svakako docekati tovar nasih ljudi pa ce ti biti lakse. Pozdrav