Author Topic: Pozicija GSA Carnival, crna ili bela uniforma?  (Read 2127 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jelena08

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Putujem u junu na Sensation na koledz, pozicija GSA. Na finalnom interview su nam rekli da se na Carnival brodovima izbacuju iz upotrebe bele dnevne uniforme. Posto se polako pripremam zanima me ako neko ima informaciju iz prve ruke sa broda u vezi sa uniformama na recepciji. Sta poneti, koje carape, cipele i sl. i da li je za pocetak dovoljno samo crne cipele.  :hehe: Posle koliko se dobija uniforma? Ko ima neke savete u vezi sa ovom temom dobrodosle su.   :)
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart... -winnie the pooh

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Pozicija GSA Carnival, crna ili bela uniforma?
« Reply #1 on: 27/April/2016 »
Ovisi o brodu koju uniformu nose, bijelu ili 'konobarsku'...Ali ti na college-u ces imat bijelu tako da nosi bijele tenisice ili cipele....
Crne u svakom slucaju moras imati....

Offline nereida

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pozicija GSA Carnival, crna ili bela uniforma?
« Reply #2 on: 27/April/2016 »
Uniformu dobijas odmah na koledzu prvog dana i to belu. Ponesi obavezno bele i crne cipele i hulahopke u crnoj i bez boji jer do kraja koledza neces znati da li ides na brod na kom se nose bele ili te nove teget uniforme, a u svakom slucaju za formal night, na svakom brodu je ta tamnija varijanta uniforme pa ti trebaju crne cipele. Pitaj slobodno ako te jos nesto zanima -ja sam se upravo vratila sa prvog ugovora.
Luck is what happens when preparation meets opportunity.

Offline Jelena08

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pozicija GSA Carnival, crna ili bela uniforma?
« Reply #3 on: 28/April/2016 »
Hvala vam puno!  :-))))' Znaci svakako se dobija bela uniforma na koledzu tako da pretpostavljam da ne treba nositi mnogo te neke poslovne garderobe za to prvo vreme...
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart... -winnie the pooh