Author Topic: Pozz iz Sarajeva :)  (Read 3678 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Enzzo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
  • Country: Bosna i Hercegovina
Pozz iz Sarajeva :)
« on: 29/April/2016 »
 Pozdrav Svima

Prvo da se zahvalim Sefu i forumasima, vase informacije i iskustva mnogo su mi pomogli.
E ovako, imam 25 godina i nakon godina robovanja za sicu prije par mjeseci odlucio sam da idem na brod pa kud puklo da puklo,nakon istrazivanja po internetu naisao sam na ovaj forum i dao se na citanje i citanje i jos citanja.
I nakon svega toga reko ajd da probam poslao CV  Kouzon i Safe cruise agenciji, iz Kouzona sam dobio odgovor za jedan dan, prezentacija u Sarajevu 14.02.2016 (odgovor iz Safe cruise-a jos cekam)  koju je drzao Borce iz Skopja,nakon toga uslijedio je preliminarni intrviju koji je super prosao zahvaljujuci ovom forumu ali sam ipak morao da idem na obuku za bar waiter-a(jedina stvar koju nisam znao na preliminarnom su bili nazivi casa za koktele,al hajd reko nema veze,sad nema nazad).
Jedva sam uspio da dodjem na obuku jer i***t od sefa nije htio da mi da dan slobodno,dao sam otkaz hladno i mislim da mi je to najbolja odluka u zivotu :yahoo:.
Pred kraj obuke saznajem da ima interviju 22-og marta u Skopju, ma super nekako mi se najvise i svidjala ta kompanija,idem za Skopje sa grupom sa obuke 8 ljudi ne zna se ko je ludji,do Skopja i u Skopju sou  ne znam kako smo se zivi vratili :uzdravlje:
Interviju u Skopju je drzala regruterka Xiomara Alfonso i Metin Cumurlu Hotel director na NCL sky ili Star ne sjecam se tacno.
Mene je zapao ovaj Turcin reko gotovo nista od broda Turci mi skacu po glavi u Sarajevu sad ce i ovaj da me shebe,trema me ogromna opcucala zaboravio i sto sam znao i sto nisam ali sam se zezno ispade Turcin normala lik, nije me pitao nista "tehnicki" za bar uopsteno pricali mozda 6-7 minuta dok je Xiomara resetala ljude postenski.
Na rezultate intervijua sam cekao malo duze od 22.03 do 06.04 jer je ona Xiomara bila bolesna,od nas 9 iz Sarajeva koji smo isli u Skopje 6 je primljeno.Prije par dana dolazi poziv od momka iz Kouzona(btw Kouzon uskoro otvara kancelariju u Sarajevu koja ce biti na platou Skenderije), NCL trazi medical, potvrdu da nisam kaznjavan i kopiju pasosa :yahoo:
Medical za NCL sam radio u Sarajevu u Poliklinici Sunce,cijena 540km/270€ :pad:
Sada cekam LOE i palim  :run:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #1 on: 29/April/2016 »
so far so good  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Anto90

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #2 on: 30/April/2016 »
za taj medical vi u Sarajevu ste papreno nagrabusili, mi smo u Banja Luci platili 260km takodje preko kouzona za Ncl cak smo vjerovatno bili i zajedno na interviju u Skoplju
a kod te Xiomare kako se vec zove, je interviju bio prelagan, ne kontam ljude koji nisu prosli
al et :D

Offline Enzzo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
  • Country: Bosna i Hercegovina
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #3 on: 30/April/2016 »
Dvojica nisu vjerovatno prosli zbog godina jer imaju 30 i kusur,a ovaj treci je sam sebe zezno na startu kad je ulazio u salu gdje mu je bio interviju govori njemu Xiomara hello a on njoj hladno smekerski oh you are verry beautifful ja nisam mogao da vjerujem sta rece i***t tu mu je bio i kraj ja mislim
Za medical smo se zeznuli trebali smo i mi u Banja Luku ici al et.
Mi smo vjerovatno bili zajedno u onom zatvorenom restoranu  prije intervijua svi iz Bosne su bili gore ja mislim

Offline s0lved

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #4 on: 30/April/2016 »
cestitam  :clapping: ja sam se prijavio za RCCL,valjda su malo fleksibilniji pa nisam morao putovati iz zenice u skopje, nego sam glavni intervju odradio preko skajpa .

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #5 on: 30/April/2016 »
govori njemu Xiomara hello a on njoj hladno smekerski oh you are verry beautifful

 :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Enzzo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
  • Country: Bosna i Hercegovina
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #6 on: 19/January/2017 »
Pozdrav svima! :wave:
Evo mali update moje situacije, danas sam dobio Letter for crew od NCL-a :yeah:
Već sam počeo da mislim da me nikada nece ni pozvati, iz Kouzona kažu da nakon što se pošalje viza NCL-u čeka se manje od mjesec na ukrcaj(koliko im je vjerovati vidjet ćemo)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #7 on: 20/January/2017 »
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Enzzo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
  • Country: Bosna i Hercegovina
Re: Pozz iz Sarajeva :)
« Reply #8 on: 24/January/2017 »
Dobio sam ukrcaj 09.03 na ncl star :uzdravlje: :uzdravlje: :uzdravlje: