Author Topic: Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru  (Read 2943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bobasm

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru
« on: 30/November/2016 »
Pozdrav svima.Dobio sam posao med.tehnicara na Astoru.Moze li mi neko reci nesto o tom brodu i uopste o mom zanimanju na kryzeru?Hvala :wave:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru
« Reply #1 on: 30/November/2016 »
Šta je Astor?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru
« Reply #2 on: 30/November/2016 »
Kako neko medicinske struke dobije posao, a ne zna šta treba da radi? (ne u medicinskom smislu, naravno, nego na tom radnom mestu) :hmm:
Prvo, kako si se prijavio za posao, a zatim kako si ga dobio, tj. kako si prošao razgovor(e) i intervju(e), a tek se sad po internet forumima raspituješ o svom zanimanju na kruzeru? :pad:

O brodu dosta možeš da saznaš na netu, njegovu istoriju, izgled, veličinu, "red vožnje"...
S obzirom da je u pitanju mali brod, biće i mali medicinski tim, toliko možemo da pogodimo. Znači verovatno jedan doktor i 2 med. tehničara, možda čak i samo 1.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru
« Reply #3 on: 30/November/2016 »
Pozdrav. Ja sam bio na Astoru prije 2 godine. Medical team se sastoji od 2 med. tehnicara i 1 doktora. Putnici su skoro svi 65+, i koliko znam, brod je trenutno u Australiji do treceg mjeseca sledece godine, kada se vraca u Evropu i radi sa njemackim putnicima. Astor prima oko 500 putnika i broji oko 260 posade ako se dobro sjecam. Ono sto sam primjetio je to da bolnica i nema previse guzve kada se radi sa njemcima, tako da nije lose, a sto se tice para, mislim da je ok sa obzirom na obim posla. Doktori su vecinom iz Rumunije. Na brodu nema bas puno prostora za zanimaciju osim fudbalskog kaveza koji se nalazi na otvorenom i gdje je omoguceno posadi da igra 3 na 3 fudbal. Naravno, ima i crew bar koji je jako malen ali ima dusu. Koliko se sjecam, sam si u kabini, i kabine su jako pristojne za oficire ( tvoj department spada u oficire).

Eto, to je sve sto treba da znas o brodu. :uzdravlje:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru
« Reply #4 on: 30/November/2016 »
Aaa... vidiš, nije mi palo na pamet da se pitanje odnosi na to - kakvi su (potencijalni) pacijenti, starost, brojčano stanje, obim posla. To je onda drugo, ja sam pomislio da je pitanje bilo generalno o poslu, šta medicinsko osoblje konkretno radi na kruzeru. :giggle:

Offline bobasm

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Dobio sam posao med. tehnicara na Astoru
« Reply #5 on: 04/December/2016 »
Ma ljudi citao sam ja dosta na netu,ali posto nikad nisam bio na brodu zanima me iskustva ljudi koji su radili ili rade,pogotovu onih sto su bili na Astoru.Odakle su ljudi koji cine posadu,uslovi i slicne stvari.Hvala vam svima unapred