Author Topic: Pomoc oko odabira  (Read 2648 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MrBlonde

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pomoc oko odabira
« on: 08/May/2016 »
Bok svima!
Pa evo posto nemam nikakvog iskustva u poslovima na kruzerima zanima me cuti misljenje iskusnijih.
Gdje biste me stavili?

Dakle, imam 21 god, bez faksa, trenutno ne radim.
Radio sam proslu sezonu kao nadglednik vanjskih peraca u charteru za jedrilice, bio sam asistent u produkciji tijekom snimanja americke serije Dig (nikakve tehnikalije, samo banalne stvari tipa idi tamo, donesi/odnesi tu osobu/stvari itd.), radio sam nesto kao catering waiter u sali za vjenjcanja u Sacramentu, Kaliforniji (nema menu, samo donosim/odnosim hranu), i par puta bio ispomoc za sankom na kojekakvim dogadajima

Engleski mi je kao i materini (zivio sam tamo 6 godina, ali nemam drzavljanstvo), fizicki sam aktivan i znam podosta o fitnessu i nutricionizmu, imam polozeno za rekreativnog ronioca...i to bi bilo mislim to sto mislim da je relevantno za nekakve moje posebnosti

Iskreno ne bih u Restaurant Staff, radije bih u Bar department. Iako nemam iskustva kao pravi konobar, mislim da mi ne bi predstavljalo problem.
E sad da li biste mi jos nesto preporucili osim ovoga?
Hvala  :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pomoc oko odabira
« Reply #1 on: 09/May/2016 »
Zbog dobrog/odličnog engleskog bi mogao probati pozicije koje su rjeđe u ponudi, a dobro su plaćene, ali to obično podrazumjeva dugo čekanje na ukrcaj.
Toliko su rijetke, da se trenutno ne mogu sjetiti ni jedne.
Bar dpt. zvuči dobro za tebe, a ne bi trebao imati ni problem sa čekanjem, samo se dobro pripremi za intervju, a engleski će te izvući.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline PashaBL

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pomoc oko odabira
« Reply #2 on: 09/May/2016 »
Takodje i mene interesuje odgovor na njegovo pitanje.

Offline muki2810

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Pomoc oko odabira
« Reply #3 on: 09/May/2016 »
gledajuci kompaniju princess cruises,kako kazes odlicnog engleskog,opcije su front desk 1400$,shop staff 1200$,bar dep.800+$,to su startne plate i zavise od pozicije(moze da se napreduje),s tim da u baru zavisi koliko si dobar prodavac i moze ici u najboljem slucaju do 4000$.
za druge kompanije neka neko drugi predlozi.pozz