Author Topic: Imam intervju za assistant waiter - Carnival . Kakva je prolaznost ?  (Read 3418 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile

Online deejaymanga

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival Cruise Lines
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Posao
  • Job Title: Team Headwaiter
Re:
« Reply #1 on: 14/May/2016 »
95% a mozda I vise. Ne brini. :)

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk


Offline Prijekilijek

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Prolaznost Odlicna a polaznost nikakva. Cekaju mi drug I drugarica devet mjeseci da odu.

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Oko sta treba da se obrati paznja na intervju? U agencija su mi rekli nauci tri salate, tri mesa i da znas da das opis jedno nacionalno jelo ?

Offline auswinkel

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
eo mene su srusili  dan prije intervjua u Zagrebu. Jucer sam dobio mail u kojem je jos bilo obavezno ispuniti Talent Plus test (i jos neke stvari koje ocito nisu bile vazne).Kupio sam i Marlins test ali ga nisam mogao ispuniti jer nemam "seaman´s book number" koji je bio obavezan za step 1 tog testa...

Da se vratim na taj kriticni Talent plus test; obzirom da je u uputstvima pisalo "honest and without too much thinking" ja sam ga tako i ispunio. nažalost krivo, izgleda... Zao mi je jedino sto cekam na taj intervju vec pola godine, da bi me dan prije stvarnog kontakta s buducem poslodavcem da prosto kazem odje*ali... Eto, ne znam dal je toga prije bilo, ali znam jedan dio ekipe koji su dospjeli na brod, a da nisu u zivotu prije radili, niti su bili fluentni na engleskom...
Taj bi se test, ako je vec eliminacijski, trebao ispunjavati na dan ulaska u agenciju, jer je ovo bas banana. Eto..
Sretno sutra!

p.s.
Ako mi neko moze "točno" odgovoriti na pitanje tipa: if you could go into the movies without paying for it, would you do it? If no one ever finds out.

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Quote
p.s.
Ako mi neko moze "točno" odgovoriti na pitanje tipa: if you could go into the movies without paying for it, would you do it? If no one ever finds out.

Odgovor mora da bude kratko i jasno NE!  :nono:
U prevodu to znači: Da li bi ukrao flašu Jack Danielsa iz bara, skupo ulje iz spa ili nešto drugo što je u vlasništvu kompanije.
A krađa se na brodu kažnjava otkazom.
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Ljudi , sutra putujem Zagreb, pisacu dal sam uspeo na intervju :)

Offline auswinkel

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
I? kako je prošlo?

Offline KOKCIDIOZA

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Prosao sam . Bilo je pitanja : how do you set the table. Describe your work. What kind of food you offer to your guests i takve pitanja oko hrana u restoranu