Author Topic: fleet pro ili river catering, zna li netko nesto više o njima?  (Read 2405 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivana1987

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Evo imam neke nedoumice.
Prijavila sam se preko agencije Feron za rad na riječnim kruzerima. Žena iz agencije me učer zvala i pitala može li proslijediti moj životopis nekoj kompaniji i ja sam pristala. Nakon toga opet me kontaktirala i rekla da je riječ o River Catering  (iliti bivše ime Fleet Pro) za poziciu Bar waiter i mogu li me oni kontaktirati putem telefona.
Obavila sam razgovor sa HR i on mi je postavljao nekako općenita pitanja, vidio je u životopisu da sam radila na kruzerima već i pitao je na koji je način tamo sve funkcioniralo. Na kruzeru sam radila u restaurant servicu i on mi je počeo pričati kako je na riječnim brodovima. Malo o plaći sam ga ispitala i koliko dugo traju ugovori.
Nakon toga nije više imao pitanja za mene. Poslije me zvao još i njihov predstavnik iz Njemačke i s nim sam obavila isto tako općeniti razgovor.
I stigao je mail i poziv o Ferona da oni mene žele, poslali su mi na mail sto bih im trebala poslati i isto tako da potpišem neke izjave o suglasnosti s ugovorom, a ugovor nisam dobila.
Baš sam se raspisala, ali zna li netko nesto više o njima jer sve mi je ovo nekako prebrzo bilo..ni sama ne znam što da mislim.?  ""]]

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zašto nećeš više na Carnival?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ivana1987

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Carnival je uvijek tu :) dobila sam naravno novi ugovor za carnival..trebala bih ići 11.6. sada...i bojim se ako sad ne odem neću nikad otići, ali ne bi bilo loše nešto novo probati..bliže kući..kraći ugovor i više para (kako se zasad čini)   :)