Author Topic: Zavrsen trening-MSC Preziosa  (Read 2173 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Zavrsen trening-MSC Preziosa
« on: 29/May/2016 »
Pozdrav ljudi. Evo nakon skoro 2 mjeseca provedenih na MSC Preziosa na treningu za foto menadzera, konacno je I tome dosao kraj, trening je prosao uspijesno, posao se dobio, samo na brod moram da cekam do Septembra. Trenutno cekam let iz Djenove za Minhen pa Zagreb.

Malo o samoj kompaniji.. Ja sam do sada bio na manjim brodovima ( do 2000 pax), ali sada na PreziosI je bilo 4200, sto se meni I nije bas toliko svidjelo koliko sam mislio, ipak je nekako lezernije na manjim brodovima. Ono sto mi se svidja kod MSC je to da ce do 2024 da poduplaju flotu sto raduje jer bice posla. Isto sam primjetio da su Staff memberi jako dobro placenI za razliku od drugih kompanija, bar na ovom brodu. Dosta nasih ljudi dolazi u Shop I u foto department, dok je ostatak posade vecinom iz Rumunije, Indonezije, Italije I Madagaskara.

U foto departmentu vladaju rumuni, 80% menadzera je iz Rumunije, ali to me nije sprijecilo da se izborim sa njima, ma koliko to tesko padalo. Trening mI je trajao skoro 2 mjeseca, sve dobro proslo I sada kuci na 3 mjeseca pa u nove radne pobjede.

A sada nakon 5 godina valja provesti ljeto kod kuce uz pivu I rostilj :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Zavrsen trening-MSC Preziosa
« Reply #1 on: 29/May/2016 »
Uzivaj u odmoru  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Zavrsen trening-MSC Preziosa
« Reply #2 on: 29/May/2016 »
Hvala sefe, sigurno da hocu. Pozdrav iz Minhena :wave:

Offline Umek

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Zavrsen trening-MSC Preziosa
« Reply #3 on: 27/July/2016 »
Poz Outlaw, meni je ukrcaj pocetkom oktobra, ako imas vremena da preko Skype/FB/Viber malo procaskamo, castio bih par piva prvom prilikom. Moze kontakt na PM :)
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog!