Author Topic: Kouzon - ?udna situacija  (Read 2568 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nidzojko90

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Kouzon - ?udna situacija
« on: 08/June/2016 »
Poslao sam CV pre nekih nedelju dana agenciji Kouzon i pre nekih 2 dana dobio sam poziv od gospodina iz agencije koji me je pitao da li zelim da mi zakaze Skype intervju za sutradan u 13:30, naravno prihvatio sam bez ikakve dvojbe :)

Medjutim, sutradan me je oko 12h nazvala devojka iz te agencije da me pita za Skype acc koji sam joj dao, i rekla mi je da ce me covek pozvati pre intervjua.
To je bilo juce i do danas me niko nije nazvao, pa se pitam, jel se to jos nekom desilo? Nije valjda da su me otkacili minut pred intervju ili me nisu pronasli na Skype, zbunjen sam i deprimiran  :nono:
Sad vidim na njihovoj FB stranici da imaju Skype intervjue svake nedelje za Norwegian i 27. preliminarni intervju za MSC u Beogradu, sto mi malo daje nadu ali ipak....jel se jos nekome desavalo ovo? Da li da ih nazovem?

Offline Hope_never_dies

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
  • Viva La Libertad!
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 08/June/2016 »
Ma zovi ih sta cekas. Ja sam svoju agenciji prvi put kad sam isao na brod toliko smarao I dosadjivao da mislim da su samo cekali da me se rese I da me posalju :-)

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk


Offline nidzojko90

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 09/June/2016 »
Ma zovi ih sta cekas. Ja sam svoju agenciji prvi put kad sam isao na brod toliko smarao I dosadjivao da mislim da su samo cekali da me se rese I da me posalju :-)

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk



Pa tako cu i uraditi, nego uplasio sam se da ih ne maltretiram previse  :D izgleda da je to jedini nacin.

Offline Goran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 10/June/2016 »
Pa tako cu i uraditi, nego uplasio sam se da ih ne maltretiram previse  :D izgleda da je to jedini nacin.

To je najbolji i jedini pravi nacin :)

sala mala..budi uporan naravno ima mnogo ljudi desavaju se greske i budi spreman da guras do kraja! Srecno!