Author Topic: Carnival Talent Plus Assessment  (Read 33467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JJ101

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Carnival Talent Plus Assessment
« Reply #30 on: 31/January/2017 »
Ja se ne bih iznenadio da si pao test ali te nisu odbacili, jer sa konobarima se mogu razbacivati, njih ima i previše, ali čisto sumnjam da bi nekog inžinjera ili oficira škartirali na osnovu tog testa.

Samo da javim. sve ok prošlo, sje*ali naravno papire za ukrcaj na Breeze pa sam išao na Ecstasy 23.07. 2016.
Sad uskoro ukrcaj na Pride za par dana, letim za Orlando

Offline lorry

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Hostess
Re: Carnival Talent Plus Assessment
« Reply #31 on: 07/February/2017 »
Zabrzali su me danas iz EP za poziciju pomocnika za eksurzije da se prijavim, i poslali mi link ovog testa i evo kazu da sam pala  :waiting: Tek kad sam zavrsila nadjoh ovde temu i skontam - ja odgovrala onako full iskreno. Jel ovaj Talent test presudan za apliciranje na Carnivalu? Ono kad jednom padnes vise nema prijava ili... ? Moze li da se loguje sa drugim mailom i da ponovo polazem?
There can be miracles when U believe

Offline Cydonia

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Youth staff
Re:
« Reply #32 on: 09/February/2017 »
Sjecam se da, kad sam i sama zveknula taj test, pitala sam Sinisu isto, da li su mi vrata Carnivala zatvorena.
Odgovorio mi je "Nije, ali se mora cekati".
Sta se ceka, vjerovatno ni sam nije znao ali, kao sto si mogla da procitas, nedugo zatim sam se ulogovala sa drugim mailom ali na drugu poziciju.
Da li bi mogla na isto mjesto, sa drugim mailom, mislim da bi ti Sinisa to znao najbolje reci. Mozda se do sad nesto promijenilo.
Premda mi je cudno da te nisu posavjetovali da odgovaras u superlativu.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk


Offline lorry

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Hostess
Re: Carnival Talent Plus Assessment
« Reply #33 on: 09/February/2017 »
Ma ne, samo mi je rekao da to zavrsim i da ga polazem polako... Kad sam ga pitala jel to ne mogu dalje u Carnival, rekao mi je da mora provjeriti... Al da je test debilan stvarno jeste
There can be miracles when U believe

Offline Galaxy

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bartender
Re: Carnival Talent Plus Assessment
« Reply #34 on: 18/February/2017 »
Ja sam prvo imao intervju. Posle dva dana mi stigao na mail talent test prosao i njega. E sad vidim da neki pominju da su posle ovog testa imali intervju. Samo da napomenem imao sam glavni prije talent testa.Sada me interesuje ako neko zna dal se ceka ugovor (loe) il ce bit jos neki intervju posle ovog testa ???