Author Topic: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)  (Read 5932 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ceca123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Da li imaju negdje slike kako tacno treba da izgleda uniforma? Za princess me zanima.. Obuca, tj. bijele patike i crne cipele.. Ne bih da kupim nesto napamet sto mi ne bi proslo kod njih..

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #1 on: 18/June/2016 »
pa bele patike bilo koje samo da su bele... Cipele Crne koje god oces, ionako si asst buffet neces izlaziti iz crew messa,officer messa ili staff messa... sto udobnije to bolje

Offline :D little one

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • everyone knows me in my own little world i live in
    • View Profile
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #2 on: 23/June/2016 »

Moze ovako nesto?

Kad je vec na rasprodaji?
Mirno more. Sve dobro svima, ništa loše nikom.

Offline Ceca123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #3 on: 26/June/2016 »
Raspitah se kod kolege koji je na brodu.. kaze da su skecersice najbolje i da ih uglavnom svi nose, a da se na brodu mogu kupiti za 40$.. tako da sam odustala od bacanja para na nekakav ''kvalitet'' ovde kod nas.. uzeti nekakve jeftine pa ponijeti, a tamo odmah kupiti te..

Offline :D little one

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • everyone knows me in my own little world i live in
    • View Profile
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #4 on: 26/June/2016 »

Drugim rečima: nema propisanog standarda i može model na slici?
Mirno more. Sve dobro svima, ništa loše nikom.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #5 on: 26/June/2016 »
:D little one

propisanog standarda ima uvijek, pogotovo kod ovako velikih kompanija, koje možeš tužiti ako ti dozvole da nosiš cipele koje nisu propisane po standardu i ako se tako ozlijediš.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline :D little one

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • everyone knows me in my own little world i live in
    • View Profile
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #6 on: 26/June/2016 »
Of course boss. Tnx boss. (:



Vidim ima i to za $24 za Asst. Buff. Stew.

Ako je pravilnik objavljen 21.3.2010. o pravilniku koji je na snazi od 1.5.2008. jos akuratan, aktualan i aktivan.
Mirno more. Sve dobro svima, ništa loše nikom.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #7 on: 28/June/2016 »
Raspitah se kod kolege koji je na brodu.. kaze da su skecersice najbolje i da ih uglavnom svi nose, a da se na brodu mogu kupiti za 40$.. tako da sam odustala od bacanja para na nekakav ''kvalitet'' ovde kod nas.. uzeti nekakve jeftine pa ponijeti, a tamo odmah kupiti te..

iskustvo nekih kolega koji su nosili te Skechersice o kojima si i ti obavestena je : da se u njima noga jako brzo usmrdi i jako se brzo znojis u njima... Drugo, kao sto Sef rece,ukoliko se okliznes ili ti nesto ne daj Boze padne na prste ili neka tecnost tipa (kafa vruca,voda vruca), ne predstavljaju nikakvu zastitu...

Cini mi se da su to ove:


Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re:
« Reply #8 on: 28/June/2016 »
Meni su odlično služile Princess-ove safety shoes što mi je dao jedan paisano kad sam došao. Služile su me skoro do kraja ugovora. Samo dobar uložak i nema problema.

Offline Madalena

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #9 on: 03/July/2016 »
Raspitah se kod kolege koji je na brodu.. kaze da su skecersice najbolje i da ih uglavnom svi nose, a da se na brodu mogu kupiti za 40$.. tako da sam odustala od bacanja para na nekakav ''kvalitet'' ovde kod nas.. uzeti nekakve jeftine pa ponijeti, a tamo odmah kupiti te..
 


To je najudobnija obuca koju sam ikaaad nosila, cak sam ih i lukama nosila nekad,   ="" Bukvalno su mi noge procvetale kad sam ih kupila.

Trebalo bi imati dva para crnih cipela kakve god da su ,a ovih pogotovu,jer ko sto kazu brzo se oznojis .

Ja sam poslednjeg dana bacila svu uniformu koju sam kupila ,cak i patike ,zbog mesta u koferu,ali ove ,vala, cuvam ko oci u glavi.

Offline Justice.Beaver

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #10 on: 20/September/2018 »
Pozdrav svima.

Nisam još ništa pisao, samo sam čitao i mnogo mi je pomoglo u svemu, najbolji forum na netu, a i šire ;) Pisaću više kada budem na brodu ili kada se vratim.


Za sada imam samo par pitanja.

Dobio sam posao a evo danas i ukrcaj za nedelju dana a još treba da uzmem cipele i patike. Na poziciji sam Junior waiter-a na Princessu pa me zanima da li će moći proći ovaj tip obuće?

Našao sam ove Reebok work-n-cushion 3. U radnji sam i mislio da su neka vrtsa cipele jer su jako crne i sijaju kao iste. Piše na đonu da su slip i oil resistant, imaju krampone, udobne su.




Rezervne opcije su mi sledeće.









Za bele patike bih uzeo ovako nešto ako je dozvoljeno?







Molim Vas ako bi mogao neko da mi da informaciju iz prve ruke ko je na Princessu ili je bio ranije, a mogu i ostali koji su informisani. Čekam i odgovor od agencije posle podne a voleo bih i mišljenje ljudi koji su baš na brodu pa znaju kakva je situacija.

Hvala u napred!

Offline Alokin1995

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Junior Waiter
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #11 on: 20/September/2018 »
Ja sam na Goldenu ovde mogu sve te navedene ali to zavisi od menadzmenta. Kolegenica je dobila transip na majestic i tamo ne mogu skechers mora da bude po psu. Za crne ta prva rezervna opcija je sigurica. Bele su okej

Offline Justice.Beaver

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #12 on: 21/September/2018 »
Ja sam na Goldenu ovde mogu sve te navedene ali to zavisi od menadzmenta. Kolegenica je dobila transip na majestic i tamo ne mogu skechers mora da bude po psu. Za crne ta prva rezervna opcija je sigurica. Bele su okej
Hvala ti puno Nikola5991 ;)

Prve su najudobnije i imaju najbolji đon, voleo bih njih da ponesem. Ako budem rizikovao pa odem sa njima, jer kažeš da one mogu na tvom Goldenu ali nisi siguran za ostale brodove pa bude da nisu u redu, da li ću moći da kupim tamo neke njihove na brodu ubrzo nakon što dođem a dok ne nabavim nove ipak koristim ove par dana? Video sam u nekim ranijim temama da su te kompanijine džombaste i neugodne pa da li išta pomaže ako se ponesu neki ulošci za njih?

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #13 on: 21/September/2018 »
Hvala ti puno Nikola5991 ;)

Prve su najudobnije i imaju najbolji đon, voleo bih njih da ponesem. Ako budem rizikovao pa odem sa njima, jer kažeš da one mogu na tvom Goldenu ali nisi siguran za ostale brodove pa bude da nisu u redu, da li ću moći da kupim tamo neke njihove na brodu ubrzo nakon što dođem a dok ne nabavim nove ipak koristim ove par dana? Video sam u nekim ranijim temama da su te kompanijine džombaste i neugodne pa da li išta pomaže ako se ponesu neki ulošci za njih?
Ja bih ti preporucio da si nosis 2 para cipele za da budes imao da rotiras i da ti noge ne pocnu da mirisu..od licnog iskustava ti ovo kazem. Na brodu radices po 10-13 sati svaki dan i mozes zamisliti sta ce se desavati sa tvojim stopala..znaci cipele su ti najbitna stvar kao konobar..a na brodu se radi vise nego u restoranu primera u srbiji.. isto ponesi min 10 para carapa donji ves majice sa kratkih rukava za ispod kosulje..
Savjet od mene pa ti kako oces.
Pozdrav

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline Justice.Beaver

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #14 on: 22/September/2018 »
Ja bih ti preporucio da si nosis 2 para cipele za da budes imao da rotiras i da ti noge ne pocnu da mirisu..od licnog iskustava ti ovo kazem. Na brodu radices po 10-13 sati svaki dan i mozes zamisliti sta ce se desavati sa tvojim stopala..znaci cipele su ti najbitna stvar kao konobar..a na brodu se radi vise nego u restoranu primera u srbiji.. isto ponesi min 10 para carapa donji ves majice sa kratkih rukava za ispod kosulje..
Savjet od mene pa ti kako oces.
Pozdrav

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Hvala ti puno mekilla na odgovoru i savetima, poslušaću te  ;)

Kupio sam bele patike i one prve crne patike-cipele. Kada se obuku sa pantalonama deluju jako dobro i mogle bi možda da prođu kao cipele, a uzeću od nedelje jedne cipele, nisu klasične ali su rekli iz agencije da su ok i jako su udobne a staviću i uložak u njih. Nadam se da će to biti sve ok.

Hvala još jednom svima na pomoći.