Author Topic: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)  (Read 5978 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alokin1995

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Junior Waiter
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #15 on: 23/September/2018 »
Ja sam poslednjih mesec dana koristio safety shoes koje imamo ovde. Mogu da kazem da su okrj. Nisu neudobne ali su loseg kvaliteta bar ovrkojr sam ja uzeo i posle medec dana su ofucane kao ceo ugovor da si ih nosioa ne samo par dana.
Ja se danas iskrcavam, pisem utiske kroz par dana

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re: Uniforma za asistant buffet steward (Princess)
« Reply #16 on: 26/September/2018 »
Sve zavisi na koji brod ides, ko je maitre'd tamo tj tvoj head of department. Neke od njih boli uvo sta nosis na nogama, dok kod nekih mora sve po propisima. Ja sam sada na Regalu, ovde ne mogu Skechers-ice, bar ne one klasicne platnene. Dok za one prekrivene kozom ne prave probleme. Mozes kupiti na brodu safety shoes za 20ak $. Ne one dzombaste ruzne za galley sto se koriste nego za dining room. Meni su ok skroz, koristim ih ceo ugovor, evo skoro 6 meseci. Nisam imao do sada problema. A sto se belih patika tice ne moraju da budu bas 100% bele kao sto kenjaju u agenciji. Meni je ok reebok classic, njih sam nosio kad sam isao prvi put. Sada imam neke Skechers sto sam uzeo na Amazonu. Ako naletis negde na ovakve uzmi, ne bi trebalo da ti prave problem za ovakve jer su od koze pa je noga zasticenija nego kod platnenih: