Author Topic: Oni su poslali meni dokument gdje mogu da uradim ljekarski i sad ne odgovara  (Read 1466 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IVAN87

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Dobio sam od agencije iz napolija gdje da uradim pregled za princess cruises.
Posto sam iz bosne najblize mi je bilo da odem u split da uradim ljekarski u medicini rada dr zeljka ercegovic.
Uradio sam ljekarski i poslao kopiju u napoli i rekli su mi da treba bermuda medical certificate.

Problem je u tome sto su mi oni poslali dokument gdje mogu da uradim ljekarski i otisao tu gdje su naveli i sad neodgovara taj ljekarski.

Stvarno ovi iz agencije iz napolija su neozbiljni i neodgovorni uvijek bili i kad sam im to objasnio da sam njihovom greskom tu uradio ljekarski poceli su da se nesto vade i ja sam rekao da mi nepada napamet da radim ponovo negdje drugo ljekarski i da nemam para za ispravljanje njihovih gresaka.

Neznam sta da radim dali da kontaktiram princess u LA i znali neko njihov email ili broj telefona ili nesto drugo da poduzimam dajte mi neki savjet.
 ­




Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Problem ljekarski
« Reply #1 on: 18/June/2016 »
ako si dobio datum ukrcaja,agencija ti ne treba više.njihov posao je,kako oni kažu,samo da te ,,spreme,, i ,,prezentuju,, na intervju.ostalo je njihova ,,dobra volja,,-da ih citiram.
podji na sajt kompanije i vidi ko je ovlascen za medical(moraju imati spisak medicinskih ustanova po drzavama)
možeš i da kontaktiraš i hr-centar kompanije.oni sigurno imaju najbolje informacije

A mozda je tvoj medical u redu,ali treba doktor da ga postavi u neki drugi format.
moje savjete uzmi sa dozom rezerve jer nemam puno iskustva.sačekaj,sigurno će ti se javiti i malo iskusniji moreplovci
nadam se da ćeš uspješno riješiti svoj problem i ubrzo zaploviti ;)

Offline IVAN87

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Fala na savjetu druze.
Meni je ovo ni manje ni vise nego 5ti ugovor i direktno kontaktiram agenciju u napoliju pa su me oni zafrkali.
Vec sam radio dva ljekarska za predhodne ugovore i sve je bilo ok ali sad mi se prvi put desava ovaj slucaj da idem gdje su mi oni rekli da mogu uradit ljekarski i kad sam uradio kaze treba bermuda medical forma sto ja nisam dobio .
Ako je neko bio u istoj il slicnoj situaciji nek mi objasni sta je poduzeo.