Author Topic: Kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender?  (Read 5714 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Pozdrav svima....
Zanima rad na kruzerima kao bar waiter ili bartender pa da mi kazete malo(sve) o tim radnim mjestima, ako se prijavim EP na kakve oni brodove salju a na kakve ovi A Prior , na koje je bolje ,zasto,kolke su sad otprilike place za ta radna mjesta, kad je sljedeci intervju za APriori a kad za EP.Cuo sam da je na Carnival Line C imaju dobre brodove i da lijepo...pa me zanima i koje treba izbjegavat,na koje je pozeljno i zasto.
Jos da pitam ja sam se sad definitivno odlucio da bi isao...a vidio sam na stranici od EP da imaju sad intervju u 2.mj u ZG za SEABOURN(kakvi su njihovi brodovi)
Puno hvala svima!!!

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender?
« Reply #1 on: 14/January/2010 »
Pozdrav svima....
Zanima rad na kruzerima kao bar waiter ili bartender pa da mi kazete malo(sve) o tim radnim mjestima, ako se prijavim EP na kakve oni brodove salju a na kakve ovi A Prior , na koje je bolje ,zasto,kolke su sad otprilike place za ta radna mjesta, kad je sljedeci intervju za APriori a kad za EP.Cuo sam da je na Carnival Line C imaju dobre brodove i da lijepo...pa me zanima i koje treba izbjegavat,na koje je pozeljno i zasto.
Jos da pitam ja sam se sad definitivno odlucio da bi isao...a vidio sam na stranici od EP da imaju sad intervju u 2.mj u ZG za SEABOURN(kakvi su njihovi brodovi)
Puno hvala svima!!!
za EP neznam al znam za  A Priori
A Priori salje samo na Carnival a interview je u 3 ili 4 mj.kolko ja znam :p

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender?
« Reply #2 on: 14/January/2010 »
Pozdrav svima....
Zanima rad na kruzerima kao bar waiter ili bartender pa da mi kazete malo(sve) o tim radnim mjestima, ako se prijavim EP na kakve oni brodove salju a na kakve ovi A Prior , na koje je bolje ,zasto,kolke su sad otprilike place za ta radna mjesta, kad je sljedeci intervju za APriori a kad za EP.Cuo sam da je na Carnival Line C imaju dobre brodove i da lijepo...pa me zanima i koje treba izbjegavat,na koje je pozeljno i zasto.
Jos da pitam ja sam se sad definitivno odlucio da bi isao...a vidio sam na stranici od EP da imaju sad intervju u 2.mj u ZG za SEABOURN(kakvi su njihovi brodovi)
Puno hvala svima!!!

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender?
« Reply #3 on: 15/January/2010 »
Pozdrav svima....
Zanima rad na kruzerima kao bar waiter ili bartender pa da mi kazete malo(sve) o tim radnim mjestima, ako se prijavim EP na kakve oni brodove salju a na kakve ovi A Prior , na koje je bolje ,zasto,kolke su sad otprilike place za ta radna mjesta, kad je sljedeci intervju za APriori a kad za EP.Cuo sam da je na Carnival Line C imaju dobre brodove i da lijepo...pa me zanima i koje treba izbjegavat,na koje je pozeljno i zasto.
Jos da pitam ja sam se sad definitivno odlucio da bi isao...a vidio sam na stranici od EP da imaju sad intervju u 2.mj u ZG za SEABOURN(kakvi su njihovi brodovi)
Puno hvala svima!!!
odg sam ti na predhodnoj strani za  apriori ;)
evo da ponovim
za EP neznam al znam za  A Priori
A Priori salje samo na Carnival a interview je u 3 mj.kolko ja znam :p
a za ovo ostalo citaj forum tako ces najbolje saznat

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender?
« Reply #4 on: 15/January/2010 »
Hvala, a jesi li cuo kako je raditi na SEABOURN brodovima? Iskreno kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender? i koje za tebe najbolje mjesto za zaradit lovu?Dali znas koje na kojim je brodovim lose jer sam cuo da na COSTA i jos nekim brodovima je lose...???

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender?
« Reply #5 on: 15/January/2010 »
Hvala, a jesi li cuo kako je raditi na SEABOURN brodovima? Iskreno kolko mozes namlatit love kao barwaiter?/bartender? i koje za tebe najbolje mjesto za zaradit lovu?Dali znas koje na kojim je brodovim lose jer sam cuo da na COSTA i jos nekim brodovima je lose...???
to ces morat upitat nekog malo iskusnijeg neznam nazalost  ;)

Offline crewdocx

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
  • Company: SeaDream Yacht Club
  • Job Title: Bartender
Monthly Salary for Bar Waiter/ess & Seabourn Academy Cadets as of January 2010

You will receive a pay statement every month you are onboard. These statements cannot be easily replaced, so please look after them and keep them safe.
All pay and related income, expenses and deductions are recorded on your pay statement.
Wages for all front of house crew will be paid in Euros and paid for the months worked onboard. You are not paid on leave. When the vessels are in dry dock you will only receive basic pay.
Seabourn Cruise Line (SCLL) Bermuda does not deduct tax from your wages or make Social Security /Welfare payments on your behalf.
Your personal Income Tax is your own responsibility. You are advised to contact your local Tax and Social Security office for guidance on any liabilities you may have.

On the Yachts of Seabourn, gratuities are included in the fare, and guests are aware that tipping is neither required nor expected onboard.
However crew members are permitted to accept any additional tips which may be given by the guests.

SEABOURN ACADEMY

Duration: 4 Weeks (Approximately around ships schedule)
Salary: Euros 1100 per month

The below salary will be paid for the remaining months onboard

Standard Monthly Salary

1st Contract €1500.00
2nd Contract €1775.00 (€1700.00+ €75.00 Return Bonus)
3rd Contract €1850.00 (€1700.00+ €150.00 Return Bonus)
All other Contracts €1925.00 (€1700.00+ €225.00 Return Bonus)

Please Note: Return bonus will not apply if an extended leave (more than 3 months) is taken.
OverTime is based on 14 days of 10 Hours anything over 140 hours in this time will be paid at €3.75 per hour worked.