Author Topic: Moja devojka radi za MSC, želi da me povede sa sobom na svoj drugi ugovor.  (Read 2723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladmkd

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Moja devojka radi za MSC, kao shop seller i njen prvi ugovor ističe u novembru. Želi da me povede sa sobom na svoj drugi ugovor.
Već sam kontaktirao Kouzon i želim da počnem sa celom procedurom . Da li je moguće biti zajedno na istom brodu, jer sam pročitao na ovom forumu da su šanse vrlo male ako je vaš prvi ugovor. Ukrcavanje ne mora da bude na isti dan ili sedmicu ili čak mesec. Ono što nas najviše plaši je da budemo na različitim brodovima. Ona kaže, od onoga što je videla, da transferi nisu baš ostvarivi kod MSC za one koji su na svom prvom ugovoru. Molimo vas, ako možete nam dati neke savete ili bilo kakvu informaciju . Hvala puno.

P.S. Се извинувам за Google Translate.  oT

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ono sto sam ja cuo je da nazalost MSC ne podrzava parove... U svakom slucaju, sretno!
Once a sailor, always a sailor.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Probajte da konkurisete na Carnival, oni su couple frendly ili mozda na recne brodove, konkretno Viking stalno ukrcava parove i uvek im treba ljudi (1. jer stalno izlaze novi brodovi, 2. jer dosta njih bezi glavom bez obzira jer je sve vise i vise k****na u toj kompaniji- sto ne znaci da ne treba da ih iskoristite godinu-dve i zaradite neke parice i steknete iskustvo pre nego sto konkurisete na neki drugi brod). Na svaka 2 meseca imas placeni odmor od 15 dana, u Evropi si i sta vas briga ;) plata minimum 1800e mesecno.

Offline vladmkd

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile

Offline bender28

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Pa u svakom slučaju trebaš pokušati, čak i ako dobiješ drugi brod ako ti se potrefi dobar manager on ti može srediti transfer na njezin pošto su transferi na MSC shops dosta česti. A možeš i pokušati aplicirati za neku drugu poziciju to bi čak možda i lakše prošlo. Najveći problem ti je cijela procedura dobijanja posla, jer može trajati i po 8-9 mjeseci. Jer oni su poznati da zaposle ljude pa ih po 9 mjeseci drže kod kuće, a neki odu za 20 dana nakon što su im javilli da su prošli intervju... pa si ti misli :D
Sretno.