Author Topic: Veliki pozdrav svim moreplovcima !  (Read 1161 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mosa Rajvosa

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Veliki pozdrav svim moreplovcima !
« on: 17/August/2016 »
Prije svega da vas sve pozdravim i da se zahvalim za postojanje ovog foruma ljudima koji se brinu o njemu a i svima vama iskusnijim koji pomazete vasim odgovorima..Inace sam iz Sarajeva imam 26 godina zavrsena gimnazija i jedan od onih koji su malo vise oduzili sa faksom :D..Odlucio sam se za brod da pobjegnem od svakodnevnice i ispunim neke svoje prohtjeve..brod kao brod me je uvijek privlacio i imam jednu neopsivu zelju da se ukrcam pa ovih dana uzurbano iscitavam ovaj forum i trazim odgovore na neka svoja pitanja..poslao sam mail agenciji Kouzon i ovi iz Sarajeva su mi odmah odogovorili u roku od dva sata da im posaljem CV dok su mi iz EP iz Zagreba odgovorili sa dva maila u roku od dan sa istim zahtjevom da posaljem CV(nisam jos poslao prije nego sto procitam fino sve na forumu )..pa me interesuje ko bi bio bolja opcija..smatram za sebe da sam radan zaista mi nista nije tesko ne bojim se posla i nisam lijen a i vidio sam tereta dosad od gradjevine do poljoprivrede :D..za ovo sto se nudi na brodovima sto citam iskreno nemam iskustva nikakvog..zamolio bih za pomoc ako bi neko mogao da me malo uputi pri biranju pozicije, ne da ne znam sta zelim nego jednostavno ne zelim da pogrijesim..idem na brod da zaradim novac ali ne zavisim toliko od njega da bi nesto sad bas crncio..ne bjezim od rada nego iskreno ne zelim neke pozicije tipa ovih pocetnih i konobarisanja..imam i novac koji je neophodan za ukrcaj ako moze da mi pomogne da se sto brze ispalim..smatram da mi je znanje engleskog sasvim dobro i da uz malo ponavljanja bi moglo biti jos bolje..uz njega sasvim solidno baratam spanskim jezikom..obozavam sport aktivno se bavio nogometom 6 godina isao po pripremama, utakmicama itd itd..unaprijed zahvalan za sve sugestije..veliki pozdrav jos jednom :uzdravlje: