Author Topic: Crystal River Cruises. Jel' zna neko nešto o ovoj kompaniji.?  (Read 7006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vucko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
  • Company: Celebrity, Viking, River Advice
Sta tacno znaci "strogi oko appraisala i referencea"?  b00/

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Sta tacno znaci "strogi oko appraisala i referencea"?  b00/

Ne mogu da ti garantujem da je moj odgovor 100% tacan, ali verujem da to znaci da zahtevaju visoke performanse sa appraisala ako si vec radio na brodu i da reference pismo ne bude neki petominutni copy and paste pecata neke leve tamo firme u paintu sa svojim tekstom, nego nesto ozbiljnije i naravno broj telefona za kontakt ako se odluce da potvrde koliko je validno to tvoje pismo, tako da bi bilo najbolje da stavis broj nekog drugara koji zna jezik i da ga obucis sta da kaze ako slucajno zovu (ja ne znam jos slucaj da je neko zvao da potvrdi pismo, ali nikad ne mozes biti siguran, pogotovo ako kazes da su "strogi").
Nadam se da je malo jasnije  ;)

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Evo ovako ja cekam za prekookeanski,ali u medjuvremenu cisto hteo sam da probam i za recni,svaka me je kompanija odbila sta reci katastrofa,jos u CV sam stavio da sam radio u housekeepingu,znam Engleski ali izgleda da nije to dovoljno nego treba i pasos EU,kao da mi Srbija nismo deo Evrope,a Evropa smo pre Evrope!  :smack: Cak sam probao i za najnize poziccije utility i to sam dobio odjeb.

Offline SFLJsdh7543

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ima li koja kompanija da te jos nije odje*ala?

Offline SFLJsdh7543

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Šone aj ti nas prijavi na ledolomca samo nađi firmu koja ce nas zaposlit a ja cu nasti ubacit bez greske

Offline dule79

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: a rosa
  • Recruitment Agency: a rosa
  • Job Title: dishwasher
Zna li neko jel istina da je Crystal poceo da zaposljava ljude i bez EU pasosa ?9