Author Topic: Odbijen na ljekarskog za Carnival. Dali pokusati na Princess?  (Read 5573 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
I sega od se po nesto a odgovor na moeto prasanje nikade ? Kolku sto sum informiran Princess e pod Carnival Korporacija. Prasanjeto e sledno . Dali da se proba na Princess, dali sum zaveden i vo nivniot sistem ili da barame druga kompanija koja ne e pod Carnival Korporacija ?

Drugar,

stvarno ne znam da li mozes ili ne mozes u Carnival korporaciji da se prijavis. A sto ne bi pokusao na recne brodove, malo bolje pare, u Evropi si a i lekarski je smesan u odnosu na prekookeanske brodove.. Samo ti krv izvade i ponegde te pitaju da li si vakcinisan... i nista vise.  Ali, molim te, ubuduce- na lekarskom samo vici da si super i da si zdrav. Ne postoji ''ja imam tu i tu bolest'' ako hoces da ides na brod. Moj  ti je savet od srca a iz iskustva ti kazem .

Javi kako je i sta bilo  :)

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re:
« Reply #16 on: 30/August/2016 »
Niko ne zna tačan odgovor da li si zaveden tamo negde ili nisi. Ako te toliko interesuje može li ili ne jednostavno probaj, prijavi se za Princess, pa ćeš saznati. Ili apliciraj za neku drugu kompaniju, ima ih koliko hoćeš. Od kucanja nemaš ništa, tapkaš u mestu a vreme ide i ne čeka nikoga. Bez ljutnje, ovo je dobronameran savet. Svako dobro!

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Dragi kolega, na brodu ne vazi pravilo ozenjen/udata... tamo je drugi zivot i druga su pravila... samo 1 % brakova opstane kada jedan radi na brodu a drugi sedi kod kuce... gledaj da zajedno idete na brod , moj ti je savet :)

 
I moj :D Ko nije bio na brodu ne moze ni na pamet da mu padne sta je to tamo :party:
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Enzzo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
  • Country: Bosna i Hercegovina
Pokusaj nemas sta da izgubis, i ne spominji psorijazu nikome