Author Topic: kolika je prosecna zarada Junior Waiter-a na Cunardu sada?  (Read 2849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Postovani,
Ima li iko da zna kolika je prosecna zarada Junior Waitera na Cunardu sada?
Vidim da neki pisu da je to pozicija ispod assistant-a mada mi se kosi sa logikom al ajde:)
Hvala

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: zarada Junior waitera
« Reply #1 on: 25/September/2016 »
Junior ili Assistant ti je jedno te isto samo je naziv kod Cunarda Junior,o zaradi ne mogu previse reci jer nisam u tom dept ali okvirno je oko 1600 usd, ovisno u kojem restoranu radis mozes i uzeti dobar tip Princess ili Quenns grill gosti, medjutim da tamo ides u prvom ugovor jako male sanse su, uglavnom se ide u Britannia dinning ili uz srecu nakon malo rada Britannia Club

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: zarada Junior waitera
« Reply #2 on: 25/September/2016 »
Odlicna info i hvala na njoj:)
E jos kad bi neko rekao kakve su smene na Cunardu tj kako se radi(3ili2)
Vidim da Msc radi dorucak rucak i veceru,dok.je na Princessu ako radis npr dorucak od npr 7 radis do12pa tek za veceru kako li Cunard kotira smene i imaju li restoran department personal off(lunch or breakfast)?
Malo po malo vise nego dobri ljudi sa foruma pomogose:)i zahvalan sam jako:)
Pisite sta i ko zna i pitajte tu sam ako mogu i ja cu odgovoriti vezano za restoran narocito Msc gde sam i sam radio:)
Hvala

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: zarada Junior waitera
« Reply #3 on: 26/September/2016 »
Znaci kako te uhvati, mozes imati je**** tezak dan da radis dorucak, rucak, tea time I veceru, a onda opet da si dorucak free, ili rucak free, odradis room service I dorucak, gotov oko 9 I onda pocinjes oko 17 ili ako si u grillsu 9 pocinjes u 18 ili 18:30

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: zarada Junior waitera
« Reply #4 on: 26/September/2016 »
Da znaci postoji vise opcija...na gorepomenutoj prethodnoj kompaniji radio sam kao sto rekoh breakfast,lunch and dinner...nema off!!!
Ali bas nema..ne pitajte kako i sta ali prosek za7meseci dobijes2off maximumi to je to!
Ako si najbolji u prodaji vina i pica uopste(tamo nema wine waitera u restoranu)moze da te u...e da dobijes koji vise off ali kao sto sam napisao to je optimum i maximum...
Tako da ovo sto citam pre mog posta mi zvuci kao pesma:):)
Znaci i oni imaju generalno3smene da se radi:(
Majku mu poljubim kuda idr ta kruz industrija:D:D

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
E sad jos jedno pitanje...kad je receno oko1600 da li se misli na platu ili zajedno sa tipsom?

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
koliko se sjecam samo placa