Author Topic: Intervju pocetkom decembra/prosinca 2016  (Read 5683 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Intervju pocetkom decembra/prosinca 2016
« on: 28/September/2016 »
Bio sam aplicirao za posao kod G&P Cruise-a i veoma brzo dobio odgovor od njihove HR managerke (ni 24h nije prošlo kako treba), koja me je pozvala na intervju 3./4. 12. ove godine na intervju u Bg-u.

Ide li još neko?
Ko jede, ne boji se gladi

Offline IgorSanja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #1 on: 29/September/2016 »
Za koju si poziciju aplicirao..ja prosle godine slao za barwaitera i odbili me sa obrazlozenjem da nemam brodskog iskustva..posle mesec dana opet aplicirao i opet isto. Inace zavrsio ugostiteljsku i imam skoro 11 godina radnog iskustva.. razmisljam da li da pokusam za neku nizu pozicijju,npr dishwasher,samo da upadnem pa cu posle da se prebacim..

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #2 on: 29/September/2016 »
I ja idem na taj intervju, danas sam razgovarao sa Bojanom iz River Star agencije...

Btw prije svega prioritet imaju oni koji su vec radili na brodu pa onda ostali...

Ja imam 4 godine iskustva kao menadzer u restoranima ovde kod nas + 2 godine na brodu kao waiter, tamo cu vjerovatno poceti opet kao waiter ako dobijem posao...

Ali opet nema pravila, do pojedinca je kako ce se predstaviti na razgovoru...

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #3 on: 29/September/2016 »
Za koju si poziciju aplicirao..ja prosle godine slao za barwaitera i odbili me sa obrazlozenjem da nemam brodskog iskustva..posle mesec dana opet aplicirao i opet isto. Inace zavrsio ugostiteljsku i imam skoro 11 godina radnog iskustva.. razmisljam da li da pokusam za neku nizu pozicijju,npr dishwasher,samo da upadnem pa cu posle da se prebacim..

Samo se naoruzaj certifikatima ako imas i preporukama, sve to prikupi pa im ponovo posalji, mozes slobodno da se pojavis na tom razgovoru, naravno pored svega moras dobro da znas jezik English or German  :)...


Pored ovog intervjua u decembru  bice jos jedan i u januaru...

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #4 on: 30/September/2016 »
Za koju si poziciju aplicirao..ja prosle godine slao za barwaitera i odbili me sa obrazlozenjem da nemam brodskog iskustva..posle mesec dana opet aplicirao i opet isto. Inace zavrsio ugostiteljsku i imam skoro 11 godina radnog iskustva.. razmisljam da li da pokusam za neku nizu pozicijju,npr dishwasher,samo da upadnem pa cu posle da se prebacim..

Aplicirao za kuvara, radio na kopnu i tri ugovora za Princess, videćemo kako će proći sve. Nadam se najboljem svima.  :embarrased:
Ko jede, ne boji se gladi

Offline Jeanna

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #5 on: 10/October/2016 »
Zdravo,

samo da kazem da sam dobila vec predugovor za sezonu 2017. Imala sam prije mjesec dana telefonski intervju za waitera. Definitivno da prednost imaju osobe za brodskim iskustvom i da ih uopste ne zanima sta ste drugo radili. Ja sam prilozila diplome , ali samo su me pitali za moje ranije brodsko iskustvo.


Ako neko ima pitanja dadatnih pitanja slobodno nek se javi.

Pozdrav.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #6 on: 21/October/2016 »
Zdravo,

samo da kazem da sam dobila vec predugovor za sezonu 2017. Imala sam prije mjesec dana telefonski intervju za waitera. Definitivno da prednost imaju osobe za brodskim iskustvom i da ih uopste ne zanima sta ste drugo radili. Ja sam prilozila diplome , ali samo su me pitali za moje ranije brodsko iskustvo.


Ako neko ima pitanja dadatnih pitanja slobodno nek se javi.

Pozdrav.

Preko koga si imala intervju, kako si aplicirala?

Pozdrav

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #7 on: 28/November/2016 »
Dakle, 04.10. u Beogradu
City Hotel 14h

Za manje od nedelju dana :)

Ima li nervoze  :hehe:
Ko jede, ne boji se gladi

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #8 on: 06/December/2016 »
Pa, prošao je i ovaj intervju

Nije bilo ništa strašno, lagano par opštih pitanja o prethodnom iskustvu, ništa naročito...
LAgani praktičan deo gde su mi dali da iseckam jabuku, i to je to. Ceo intervju je trajao oko tridesetak minuta, i smatram da je dobro prošao.
Javiće se za dve nedelje sa rezultatima.
Gužve nije bilo, skoro pa nije*ilo nkoga u hotelu od kandidata.

Eto, toliko o ovom intervjuu od mene :)
Ko jede, ne boji se gladi

Offline zlatko405

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #9 on: 07/December/2016 »
Ima li sta novo posle intervjua. Ja sam bio za Restaurant/Bar waiter. Direktno preko G&P-a.
Dobio sam ponudu za Sea Chefs- tj. prosao finalni intervju, ali me G&P naravno vise interesuje.
Da li ima nekog da su mu/joj se javili.
Za Chefs sam obavesten nakon 2 dana.
Ako ima neko nesto novo nek napise. Nije mi bas lako da odugovlacim sa Sea Chefs-om.

Pozdrav!

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #10 on: 16/December/2016 »
Zlatko, promače mi tvoj post.

Javili su mi se iz G&P pre neki dan, dali ponudu, i prihvatio sam je. Pozicija kuvar, brodovi englesko/nemački, i finalni ugovvor sa papirima za vizu čekam da stignu, ili tako nekako.
Pre tri dana su se prvi put javili posle onog intervjua u Bg-u
Ko jede, ne boji se gladi

Offline zlatko405

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #11 on: 17/December/2016 »
Cestitam!!!

Ja ocigledno nisam prosao, sea chefs odbio- dobio posao na Seabourn- tako da sam mnogo srecniji!!!

Sve naj!!!

Offline Trinidad

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
  • Country: Serbia
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #12 on: 01/February/2017 »
Pozdrav ljudi
prosao sam intervju za Sea Chefs, pozicija maser. Jel mi mozete reci sta treba da ponesem od uniforme dok ne dobijem uniformu na brodu (cuo sam da se zna cekati i preko mjesec dana)? U agenciji su mi rekli da ponesem cipele, kosulje i pantalone ali sam nisam bas siguran da cu morati raditi u tome jer ne idem kao konobar.
Pretpostavljam da ce mi trebati slobodnija garderoba i patike (u G&P kompaniji maseri rade u bijelim patikama i majicama).
Hvala unaprijed  :wave:

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #13 on: 02/February/2017 »
Pozdrav ljudi
prosao sam intervju za Sea Chefs, pozicija maser. Jel mi mozete reci sta treba da ponesem od uniforme dok ne dobijem uniformu na brodu (cuo sam da se zna cekati i preko mjesec dana)? U agenciji su mi rekli da ponesem cipele, kosulje i pantalone ali sam nisam bas siguran da cu morati raditi u tome jer ne idem kao konobar.
Pretpostavljam da ce mi trebati slobodnija garderoba i patike (u G&P kompaniji maseri rade u bijelim patikama i majicama).
Hvala unaprijed  :wave:
Vidi prijatelju, odmah da ti kažem, nije ti to baš pametno.
Čuo sam da mesari na brodovima za koje Sea Chefs radi regrutaciju (znači više kompanija koje imaju brodove a nemaju posadu) ne prolaze baš najbolje.
Komšijinog malog sin ide u razred sa nekim malim čijeg strica kum radi kao mesar na jednom od brodova na koji ga je ta tvoja agencija poslala, tako da su moje informacije, veruj mi proverene.
E, sad vidi, bele cipele da zaborviš, trebaće ti crvene, i bar deset brojeva veće. Pantalone iscepane, al može i cele ako su dovoljno šarene, tregeri su obavezni. Košulja karirana. Što se onih papirnih kapica tiče, i to da zaboraviš, potrebna ti je afro model zaštite za glavu u duginim bojama. A iz higijenskih razloga trebaće ti i sunđerasti zaštitnik za nis, tipa crveni.
Eto, toliko znam o uniformi za mesare koje Sea Chef šalje na brod, neki, bilo koji, nebitno koja kompanija.
Ali opet, probaj
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=275.0
Možda oni tamo nešto više znaju od nas koji smo išli na intervju za G&P krajem prošle godine.

Aj pa uzdravlje i srećno ti bilo  :plovim:
Ko jede, ne boji se gladi

Offline Hanna

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Intervju po?etkom decembra/prosinca 2016
« Reply #14 on: 02/February/2017 »
Vidi prijatelju, odmah da ti kažem, nije ti to baš pametno.
Čuo sam da mesari na brodovima za koje Sea Chefs radi regrutaciju (znači više kompanija koje imaju brodove a nemaju posadu) ne prolaze baš najbolje.
Komšijinog malog sin ide u razred sa nekim malim čijeg strica kum radi kao mesar na jednom od brodova na koji ga je ta tvoja agencija poslala, tako da su moje informacije, veruj mi proverene.
E, sad vidi, bele cipele da zaborviš, trebaće ti crvene, i bar deset brojeva veće. Pantalone iscepane, al može i cele ako su dovoljno šarene, tregeri su obavezni. Košulja karirana. Što se onih papirnih kapica tiče, i to da zaboraviš, potrebna ti je afro model zaštite za glavu u duginim bojama. A iz higijenskih razloga trebaće ti i sunđerasti zaštitnik za nis, tipa crveni.
Eto, toliko znam o uniformi za mesare koje Sea Chef šalje na brod, neki, bilo koji, nebitno koja kompanija.
Ali opet, probaj
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=275.0
Možda oni tamo nešto više znaju od nas koji smo išli na intervju za G&P krajem prošle godine.

Aj pa uzdravlje i srećno ti bilo  :plovim:


Mislim da je čovjek dobio posao masera a ne mesara  :rofl: