Author Topic: Holland America Line is looking for people to join our Phot  (Read 2594 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Holland America Line is looking for outgoing and dynamic people to join our Photo & Video team!

Our Photo & Video team will create and capture unique photo memories at sea that our guests will treasure for a lifetime. 

You will also be very knowledgeable of photo printing, digital imagery, studio/backdrop and lighting set-ups, have sales acumen, have excellent English communication skills (spoken and written) 

If you are looking for a new challenge and have previous experience in a similar role then please send your application to seacareers@hollandamerica.com


HAL je odustala od OI i od sada ce imati svoj photo department. Tako da sada nemaju nista ljudi i ovo je prilika.
 

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
sta mislis kakve ce plate bit tamo?

Offline Dirty Russian

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Plate tamo ce biti lose, 22$ dnevnica, ne vise od toga ;)

Ja sam dobio ponudu da idem tamo da radim, a posto nisam mogao nigdje prije kraja oktobra, odmah su me stavili na cekanje, znaci, trebao im je neko hitno da se ukrcava ( ja sam radio za nekoliko firmi, imam iskustvo ogromno i ranije sam bio u kontaktu sa likom koji je sad operational manager na HA, Bosanac je ) ... Licno s njim sam pricao, poslao mi je ponudu da radim al da se ukrcam odmah, ja nisam mogao i ponuda je , tako reci, zapala negdje iza kauca ;)

Imam neke kolege koje su trenurno na HA, tamo sve zavisi od broda, on nije zadovoljan i zeli da predje na Princess. Ne bih rekao da je tamo bajno, sjajno, al raditi se negdje mora , zar ne ?

Srecno svima u svakom slucaju !

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Plate tamo ce biti lose, 22$ dnevnica, ne vise od toga ;)


Neznam koliko ce biti placa, ali cura koja je bila u Ocean Images, dok su oni bili na HALu je presla na HAL sada i rekla da ce placa biti bolja.



Imam neke kolege koje su trenurno na HA, tamo sve zavisi od broda, on nije zadovoljan i zeli da predje na Princess. Ne bih rekao da je tamo bajno, sjajno, al raditi se negdje mora , zar ne ?


To su sve price, ja sam se iskrcao pred mjesec dana i jos je bio Ocean Images, tako da kako ce biti kada imaju svoj photo nitko nezna.
O prelasku sa hala na princess nema smisla sada pricati, kada su hal i princess sve to zajedno i napravili, princes je sada dio HA grupe i cak spajaju urede.
 

Offline Dirty Russian

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ja sam ti upravo napisao koliko ce biti plata jer moj drugar je tamo TRENUTNO i tako stoji u ugovoru ;)  Moze ona da misli sta hoce, tek kad predje onda moze znati da li ce plata biti bolja ili ne ;) Pozvan sam ja na HA, ali me je gospodin po imenu Elvir htio odmah na brod, meni nije pasalo, pa me stavio na cekanje KAO, a ovde traze kao fotografe hitno ! Balkanska stvar naravno, ne mogu ja kad njemu pase pa onda ne mozes nikako, klasika.

Mogu Princess i HA da spajaju sta hoce, HA brodovi i Princess su nebo i zemlja, radio sam na Princess mnogo ugovora, i Princess je extra firma, a HA photo se trenurno formira. Ne znam sta si ti radio ali ocigledno nisi bas mnogo upucen u to ;)

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Ja sam ti upravo napisao koliko ce biti plata jer moj drugar je tamo TRENUTNO i tako stoji u ugovoru ;)  Moze ona da misli sta hoce, tek kad predje onda moze znati da li ce plata biti bolja ili ne ;) Pozvan sam ja na HA, ali me je gospodin po imenu Elvir htio odmah na brod, meni nije pasalo, pa me stavio na cekanje KAO, a ovde traze kao fotografe hitno ! Balkanska stvar naravno, ne mogu ja kad njemu pase pa onda ne mozes nikako, klasika.

Mogu Princess i HA da spajaju sta hoce, HA brodovi i Princess su nebo i zemlja, radio sam na Princess mnogo ugovora, i Princess je extra firma, a HA photo se trenurno formira. Ne znam sta si ti radio ali ocigledno nisi bas mnogo upucen u to ;)

Zasto je onda pola OI preslo pod HAL? Ukljucujuci Elvira kada nije bolje?
Ona zna placu, mene nije zanimalo pa je nisam pitao.