Author Topic: Ostat na dobrom poslu, ili otic i vidit jel ide drukcije?  (Read 4137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vjekobbd

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
hma odlucio sam na brod to je onak 80 posto sigurno , samo kaj me kopka kaj posle , tj nemrem to citav zivot radit .
ovdje imam prilicno dobar posao placa 6 000 kn malo se radi pet dana u tjednu i to uz :uzdravlje: i nekih pet kava dnevno .  
Jedini bed je kaj kad pogledam ekipu kaj tam radi 20 godina to su sve zatucani ,ljudi koji znaju sam ono firma doma firma doma , prek ljeta dva tjedna mora pa ajmo ispcetka , proslo im je vise od pol zivota i nis nemaju , nisu nigdje bili . uz to vecini je dobar tjedan kad se svaki dan cuga i nis ne radi .  
E takav nebi htio bit da me ubijes oT . E sad kaj vi mislite ostat na dobrom poslu pa za jedno 5,6 godina nagurat do 7 hiljada kn , ili otic i vidit jel ide drukcije probat... Iuz to 26 godina mi je il je sad il nikad ?  
Ajd stari veterani kak je vam poslije 5, 6 godina broda jeste uspili kaj promjenit ? Ajde neki savjeti ???

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: odluka
« Reply #1 on: 20/January/2010 »
Jesi li avanturista ili obiteljski čovjek?
Odlaskom na brod, mnoge će ti veze sa domom oslabiti ili popucati. Mnogi veterani kruzera se nađu u neprilici kad prestanu ploviti.
Zato ohrabrujem kratkoročne aranžmane, do nekoliko godina, a vjerovatno najpametnije bi bilo otići zaraditi za auto, i to je to.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vjekobbd

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: odluka
« Reply #2 on: 20/January/2010 »
ma novcano sam ja ok , imam dost dobar auto , u principu stanovanje sredjeno , stalan posao i dodatan izvor zarade .
A mene je... kaj bum imo 4 bane i nem se mrdnul iz hrvatske , a pogotovo ak ce djeca i familija , ovak si za par godina na brodu skupi neki kapital , a i malo prosiris horizonte , ipak upoznas ak nis drugo razlicite ljude i kulture , jel drukcije ljudi zive i zaradjuju van HR , a i kak si sam napiso u prijasnjim postovima ( kaj me najvise dojmilo  )
neprocjenjivo iskustvo , A sad dal sam avanturista ili obiteljski covjek . Definitivno bi htio obitelj al jos je rano malo a i htio bi proc nesto prije toga

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: odluka
« Reply #3 on: 21/January/2010 »
ma novcano sam ja ok , imam dost dobar auto , u principu stanovanje sredjeno , stalan posao i dodatan izvor zarade .
A mene je... kaj bum imo 4 bane i nem se mrdnul iz hrvatske , a pogotovo ak ce djeca i familija , ovak si za par godina na brodu skupi neki kapital , a i malo prosiris horizonte , ipak upoznas ak nis drugo razlicite ljude i kulture , jel drukcije ljudi zive i zaradjuju van HR , a i kak si sam napiso u prijasnjim postovima ( kaj me najvise dojmilo  )
neprocjenjivo iskustvo , A sad dal sam avanturista ili obiteljski covjek . Definitivno bi htio obitelj al jos je rano malo a i htio bi proc nesto prije toga

ako je tako, na tvom mjestu ne bi puno razmisljala .. ponekad treba poslusati srce a tvoje ti ocito govori da dignes sidro!!
a dobar posao naci ces i drugi put !

ili nemoj ici.. pa se cijeli zivot pitaj kako bi bilo kad bi bilo

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: odluka
« Reply #4 on: 21/January/2010 »
ma novcano sam ja ok , imam dost dobar auto , u principu stanovanje sredjeno , stalan posao i dodatan izvor zarade .
A mene je... kaj bum imo 4 bane i nem se mrdnul iz hrvatske , a pogotovo ak ce djeca i familija , ovak si za par godina na brodu skupi neki kapital , a i malo prosiris horizonte , ipak upoznas ak nis drugo razlicite ljude i kulture , jel drukcije ljudi zive i zaradjuju van HR , a i kak si sam napiso u prijasnjim postovima ( kaj me najvise dojmilo  )
neprocjenjivo iskustvo , A sad dal sam avanturista ili obiteljski covjek . Definitivno bi htio obitelj al jos je rano malo a i htio bi proc nesto prije toga
idi probaj vidi se da imas zelju