Author Topic: Upload slike za C1D ne radi  (Read 2142 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Upload slike za C1D ne radi
« on: 08/November/2016 »
Ljudi moji vec satima se cimam oko uploada slike za vizu koja zadovoljava sve kriterijume kako pise tamo ali kad kliknem na next Continue with this photo iskoci mi An error occurred while processing your photo. please try again later. I tako vec 6-7 sati.... Pa jesam li ja luda?? Ima li neko s slicnim problemom? PS. Lepo pise da je slika po standardu pre nego sto kliknem na next.
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #1 on: 08/November/2016 »
Ne piše da ti slika nije dobra, nego da je došlo do greške.
Google pretraga pokazuje da je to sistemska greška koja se već dešavala u prošlosti. Probaj sutra.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #2 on: 08/November/2016 »
I dalje nista. Ja cu izludeti.
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #3 on: 08/November/2016 »
Ne izluđuj. ;D

Par predloga:
Idi na fb stranicu ambasade, vidi da li se još neko žali na isti problem i da li ima nekog zvaničnog odgovora.
Zovi ambasadu, objasni problem, pitaj šta da radiš.
Pročitaj uslove apliciranja, možda i nije obavezno (pre par godina nije bilo) da uploaduješ sliku, verovatno možeš da poneseš samo "običnu", papirnu sličicu. U tom slučaju i nije ti neka frka.
Probaj drugi browser, drugi kompjuter, ako imaš, ona Google pretraga koju sam uradio juče je takođe pokazala da su neki tako rešili problem (nije svima uspelo, ali nekima jeste... možda i tebi upali).

Offline LazarD

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #4 on: 08/November/2016 »
Ja sam bio juce, i valjda agencija nije uspela da mi uploaduje sliku ili sta vec pa su mi rekli da ponesem sliku na intervju. Tamo su me pitali zbog cega nemam sliku, da li nisam uspeo da uploadujem...?? Uzeli su mi ovu sto sam doneo i skenirali. Sve je proslo ok. Tako da je izgleda mozda neki problem do njih, najbolje ih pozovi, ili ih kontaktiraj putem mejla vidi sta i kako.

Offline vecitisanjar

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 08/November/2016 »
Prinče, baš pratim tvoje objave i odgovore, svaka čast na trudu i uvek detaljnim odgovorima. ;-)

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

An arrow can only be shot by pulling it backward. So when life is dragging you back with difficulties, it means that it’s going to launch you into something great. So just focus, and keep aiming!

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #6 on: 08/November/2016 »
Ne izluđuj. ;D

Par predloga:
Idi na fb stranicu ambasade, vidi da li se još neko žali na isti problem i da li ima nekog zvaničnog odgovora.
Zovi ambasadu, objasni problem, pitaj šta da radiš.
Pročitaj uslove apliciranja, možda i nije obavezno (pre par godina nije bilo) da uploaduješ sliku, verovatno možeš da poneseš samo "običnu", papirnu sličicu. U tom slučaju i nije ti neka frka.
Probaj drugi browser, drugi kompjuter, ako imaš, ona Google pretraga koju sam uradio juče je takođe pokazala da su neki tako rešili problem (nije svima uspelo, ali nekima jeste... možda i tebi upali).

Dragi Prince  :nono: . I na fb stranicu sam isla postavila tamo pitanje onda im poslal mail i na Skype takodje nista. Nisam ih jedino zvala ali cini mi se da je sistemska greska. Medjutim i preko Googla sam probala da nadjem resenje i sve sto sam procitala : drugi browser (chrome, firefox, safari, opera, int expl...) onda da li je do same slike pa sam na njihovom sajtu koristila tool za kropopvanje ali jednostavno kao da se zvezde sve urotile da ja ne obnovim vizu. Koliko vidim nisam uspela da zavrsim aplikaciju pa tako ne mogu ni da zakazem razgovor mada mi on ne treba jer samo produzavam i mogu im polati sve DHL-om.A drugarica je samo par dana premene sve uradila i bez problema. Mozda ima nesto sa mnom  +U+

Inace Lazarekako su ti to resili bez slike da li se secas? ocigledno cu ici i ja malo put Beograda.
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline LazarD

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #7 on: 08/November/2016 »

Inace Lazarekako su ti to resili bez slike da li se secas? ocigledno cu ici i ja malo put Beograda.

Stvarno ne znam.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #8 on: 08/November/2016 »
Uspelo je. Ne znam u cemu je bila greska ali kad sam opet sela da obnovim aplikaciju uspelo je  :yahoo:
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Upload slike za C1D ne radi
« Reply #9 on: 09/November/2016 »
Eto, popravili su. :clapping:

@vecitisanjar:
Hvala!
Često ponavljam - tu smo da pomažemo jedni drugima. I meni je nekad neko pomogao, znam koliko znači. :uzdravlje: