Author Topic: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli  (Read 2324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« on: 13/November/2016 »
Eh ovako , jucer dobijam poziv od agencije poziv i pitaju dali mogu da se ukrcam za 5 dana na NCL .. odmah mi prodje kroz glavu nema vize nema amera..helem nejse..prihvatim ja .jbg nisam lud da cekam jos 6-7 mjeseci za sledeci poziv ako bi uopste dosao  :rolleyes:

Znaci za 4 dana treba da se ukrcam na NCL brod neznan ime sutra dolazi karta i ugovor pa cu znati detaljno gdje sta i kako...ono sto me zanima sad je to :
Sta nositi sa sobom od odjece i tih za*****ancija i zanima me  ovo u vezi obuce .. dali mogu da nosim svoje cipele recimo neke nemarkirane cisto crne ono malo ljepse .. nekako glupo izgledaju te njihove kundure
Hvala na odgovoru

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 13/November/2016 »
Ja se takođe ukrcavam za par danancl takođe, letnje stvari uglavnom i po koju  za proleće, koliko sam ja čuo možeš svoje ali ne klizajuće i bez ikakvih oznaka na njima.

Sent from my Sony Xperia E2303


Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #2 on: 13/November/2016 »
To mi je bitna stvar sto se tice cipela patika i toga .. gdhe se ukrcavas ti  :???:

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 13/November/2016 »
New Orleans

Sent from my Sony Xperia E2303


Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #4 on: 13/November/2016 »
Drug ja sam nosio cipele koje mi je obucar odradio nekom gumom "non-slip" ali jednostavno ih nisam mogao nositi...izgibija je prava. Ako radis u nekom od lounge barova ok je ali ulazak u pantry ili galley je nocna mora. Svakako preporucujem tvoju obucu i to da je nosas ovdje od jutra do mraka da ti se noga navikne ali obrati paznju na djonove i na to da dole mora biti prava guma...nikakve mixture sa plastikom.

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #5 on: 13/November/2016 »
Dali oni gledaju te cipele sto mi nosimo ili je to na nasu odgovornost , moram naci neke da mi bas odgovaraju i kupim si 4 - 5 pari kao i dosad hahaha

a kako sam sad prelistao ovaj " itineraries " od ovih brodova vjerovatno me zapada ovaj Spirit u barseloni ,, kako vidim nije nesto brod al ima neke dobre raje siguran sam ,,, prvi mi je ugovor tako da idemo jako  :run:  :yeah:

Offline skrapa

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #6 on: 13/November/2016 »
Za koje pozicije ste dobili posao? =)
 :run:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #7 on: 14/November/2016 »

a kako sam sad prelistao ovaj " itineraries " od ovih brodova vjerovatno me zapada ovaj Spirit u barseloni ,, kako vidim nije nesto brod al ima neke dobre raje siguran sam ,,, prvi mi je ugovor tako da idemo jako  :run:  :yeah:

a kako ides za 4 dana, a jos ne znas koji brod tacno???!! nek je sa srecom druze

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #8 on: 14/November/2016 »
Hitno im trebao neko valjda .. tako su rekli .. a danas bi trebao dobiti ostatak detalja i kartu ... zbog vikenda valjda nisu dobili nista tako da jbg

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #9 on: 14/November/2016 »
Za koje pozicije ste dobili posao? =)
 :run:
Ja idem kao bar waiter  :clapping:

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #10 on: 15/November/2016 »
Vidimo se za 25 dana starac :-) nadam se da cu te zateci u udobnoj obuci  :rofl:

Offline kamera1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Ukrcaj za 5 dana .. savjeti dobrodosli
« Reply #11 on: 15/November/2016 »
Ajde vidjet cemo se .. prepoznat ces me sigurno ono bas cu biti upadljiv  :plovim: