Author Topic: Intervju za SeaChefs 5.12.2016 Beograd  (Read 2597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jonny_spqr

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Intervju za SeaChefs 5.12.2016 Beograd
« on: 15/November/2016 »
Pozdrav drugari, jel ide još neko na intervju 5.12. u hotelu putnik na NBG?  :)

Ja idem za poziciju Waiter, na preliminarnom sam pričao nešto osnovno na Nemačkom sa momkom iz Safe Cruisa ali nismo ulazili u neku dublju priču, završio sam A1 nivo i učio sam ga u osnovnoj skoli ali to je bilo odavno tako da mogu reći da ne znam baš odlično gramatiku a ni nemam bog zna koliki fond reči, od sledeće nedelje krećem sa A2 i mislim da ću bar 1/4 nivoa završiti do intervjua, interesuje me da li neko zna da li je to dovoljno da prodjem kao konobar sa znanjem Nemačkog? Za Engleski i italijanski ne brinem, za ugostiteljski deo tek ali me brine taj Nemački jer su mi rekli iz agencije da je plata 300e manja za one koji ne prodju kao konobari sa znanjem Nemačkog.  :wave:

Offline speaker_md

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Intervju za SeaChefs 5.12.2016 Beograd
« Reply #1 on: 19/November/2016 »
Takodje idem na intervju kad i ti samo za bar waitera..ista prica mi je ispricana .vidi, njemacki te moze pitati neka uopste pitanja, tako da opustenoo...takodje mi je receno da je potreban neki osnovni nivo znanja..
Here I am ,On the road again ,There I am ,Up on the stage ,Here I go ,Playin' star,again There I go ,Turn the page !!!!!!!!!!!!!!

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Intervju za SeaChefs 5.12.2016 Beograd
« Reply #2 on: 28/November/2016 »
I ja idem na taj intervju, palim nedelju ujutro, prespavat, pa sutradan rke koke...

Offline jonny_spqr

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 28/November/2016 »
Super, druzimo se tamo onda. Jel neko od vas vec radio za čifse?

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока


Offline zlatko405

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Intervju za SeaChefs 5.12.2016 Beograd
« Reply #4 on: 07/December/2016 »
Danas mi javljeno da sam prosao interview i da slanjem mail-a potvrdiim zaposlenje. - Od Safe Cruise-a.

Jos neko?

Offline jonny_spqr

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 07/December/2016 »
Ja u januaru na mini intervju, mora jos da se uči Nemacki pa da me dodatno propitaju. :/

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока


Offline speaker_md

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Intervju za SeaChefs 5.12.2016 Beograd
« Reply #6 on: 09/December/2016 »
i ja sam takodje dobio mail da sam prosao...prijavio sam se za bar waiter-a sa njemackim jezikom.. s tim da mi je intervju bio vise na engleskom...mada je i agent koji me je ispitivao bio bas extra lik...pricali smo onako uopsteno i apsolutno me nista nije pitao vezano za struku..pricali smo onako uopsteno o zivotu :)
Here I am ,On the road again ,There I am ,Up on the stage ,Here I go ,Playin' star,again There I go ,Turn the page !!!!!!!!!!!!!!