Author Topic: NCL Epic sa lica mesta, posle 4 dana  (Read 5745 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: NCL Epic sa lica mesta, posle 4 dana
« Reply #15 on: 05/January/2017 »
ziva istina.

al to nije tema ovog mog replya, nego to da sam evo upravo dobio mail u kome pise da su mi promijenili returning ship. eto i mene na taj epik da i to vidimo... epicke picke!

Offline rope89

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Bosnia&Herzegovina
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: Employment-Power
  • Job Title: Waiter
Re: NCL Epic sa lica mesta, posle 4 dana
« Reply #16 on: 06/March/2017 »
mozes li nam nesto reci o intervjuu,kako se razvijao,sta su te pitali i tako to?
hvala unapred
lp

Offline Ninap991

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: NCL Epic sa lica mesta, posle 4 dana
« Reply #17 on: 18/March/2017 »
Gospodo, ja sam prošla intervju za ncl, barista pozicija, u martu 5.og poslala sva dokumenta agenciji EP, I REKLI SU MI DA SAD ONI CEKAJU da im se javi kompanija, da mi posalje kartu i datum ukrcavanja. Sad mene zanima koliko se dugo čeka na odgovor kompanije agenciji, jer čekam 10ak dana? Pozdrav

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: NCL Epic sa lica mesta, posle 4 dana
« Reply #18 on: 18/March/2017 »
Gospodo, ja sam prošla intervju za ncl, barista pozicija, u martu 5.og poslala sva dokumenta agenciji EP, I REKLI SU MI DA SAD ONI CEKAJU da im se javi kompanija, da mi posalje kartu i datum ukrcavanja. Sad mene zanima koliko se dugo čeka na odgovor kompanije agenciji, jer čekam 10ak dana? Pozdrav

Iz mog osobnog iskustva mogu reći da se duljina čekanja kreće u rasponu od 1 tjedan do 8 mjeseci. Ako budeš čekala manje od 2 mjeseca, smatraj se prilično sretnom. Ja sam osobno čekao NCL 8 mjeseci i iznenadio bih se da mi se nešto takvo opet dogodi. Kad se ide prvi put, treba se oboružati strpljenjem, kasnije ide brže.